Volgende week

alt


VRIJDAG 22 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Diegem Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – KSC Grimbergen C, aftrap 10u terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Strombeek, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Laar A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Sp.Rotselaar, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – Ritterklub Jette A, aftrap 19u terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – SK Steenhuffel B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal - groen
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 13A provinciaal - groen
K.St.Haasrode A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden

UNDER 12A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 13u15
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 11A provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 10A provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 9A provinciaal - groen
Sp.Rotselaar A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 9B provinciaal - wit
Sp.Rotselaar B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 8A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter A - KFC MEISE A, aftrap 13u
Adres: Ganzendries, Kummenveld z/n te 3300 Oplinter

UNDER 8B provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Ganzendries, Kummenveld z/n te 3300 Oplinter


ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – FC Schepdaal A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
VC Groot-Dilbeek B - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek

UNDER 21 provinciaal
RWL Sport - KFC MEISE, aftrap 20u
Adres: Cmp. Wolfsdonk Sport, Volkensvoortstraat 58 te 3201 Langdorp


ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.St.Haasrode A, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – K.St.Haasrode B, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC Diest - KFC MEISE A, aftrap 19u30
Adres: Warandestadion, Omer Van Audenhovenlaan z/n te 3290 Diest

ZATERDAGRESERVEN B
KFC Malderen - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Steenhuffelstraat 12 te 1840 Malderen

UNDER 13B regionaal - wit
SAJ Mollem VW B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 12B regionaal - wit
KFC Avenir Lembeek B - KFC MEISE B, aftrap 12u (synth)
Adres: Karenberg, Prinsenbos te 1502 Lembeek

UNDER 11B regionaal - wit
KCS Machelen B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

UNDER 10B regionaal - wit
KRC Boortmeerbeek - KFC MEISE B, aftrap 10u45
Adres: Meerbemdweg 1 te 3190 Boortmeerbeek

UNDER 7 regionaal
Zemst Sport B - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst


ZONDAG 1 DECEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Hekelgem, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
FC Kapelle o/d Bos - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Karel Symons, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 6 regionaal
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE, aftrap 11u15
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !

Of hier via de vernieuwde website van de KBVB!