Voorbije week

alt


VRIJDAG 24 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Herent A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KFC Herent B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 11 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – K.Diegem Sport C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – FC Borght-Humbeek B, aftrap 10u terrein 1
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KSKL Ternat A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KSKL Ternat B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Boka United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Sp.Eizeringen - KFC MEISE A, aftrap 14u
Adres: Eizeringenstraat te 1750 Lennik

UNDER 21
Asse-Zellik 2002 - KFC MEISE, aftrap 16u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 17 regionaal - wit
KVC Itna Itterbeek - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: Herdebeekstraat 229 te 1701 Itterbeek

UNDER 13 regionaal - wit
FC Ramsdonk - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 12 regionaal - wit
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 11 regionaal - wit 1
Juve Mollem B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 10 provinciaal - groen
KV Zuun - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 10 regionaal - wit
Bon Air Sport B - KFC MEISE B, aftrap 10u45 (synth)
Adres: Stade Rousseau, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht

UNDER 9 regionaal - zwart
SK Steenhuffel B - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 7 regionaal - groen
FC Kortenberg Meerbeek Utd A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Wijngaardstraat te 3070 Kortenberg

UNDER 7 regionaal - wit 1
Zemst Sp. C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 6 regionaal
KFC Eppegem - KFC MEISE, aftrap 11u (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem


ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - zwart
KFC MEISE C – Sint-Jozef Londerzeel, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 regionaal - wit
KFC MEISE B – KV Zuun B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 2

FANION A
KFC MEISE A – VK Linden A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5


WOENSDAG 29 NOVEMBER 2017
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 12 provinciaal - groen
Vriendschappelijk
FC Borght-Humbeek - KFC MEISE A, aftrap 19u
Adres: Populierendallaan 111 te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 1 DECEMBER 2017
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
HO Wolvertem-Merchtem B - KFC MEISE C, aftrap 20u30
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 2 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – KSC Grimbergen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – FC Ramsdonk, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
Vriendschappelijk
KFC MEISE – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – KFC Meise C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – Bon Air Sport, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Wolfsdonk Sport, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – VW Mollem A, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE B, aftrap 19u30
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel

ZATERDAGRESERVEN B
V.Hofstade - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Ossebeemden, Gasthuishofweg 30 te 1981 Hofstade

UNDER 17 provinciaal - groen
VK Liedekerke - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 15 provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 15 regionaal - zwart
Ritterklub Jette A - KFC MEISE C, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan te 1090 Jette

UNDER 13 provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Burg. Cloetensstadion, Dijkstraat 1 te 3150 Wespelaar

UNDER 12 provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 11 provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 9 provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 12u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 9 provinciaal - wit
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 12u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 8 provinciaal - groen
Sporting Kampenhout A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26A te 1910 Kampenhout

UNDER 8 provinciaal - wit
Sporting Kampenhout B - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26A te 1910 Kampenhout

UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC Meise B - KFC MEISE C, aftrap 13u (synth)
Adres: De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise


ZONDAG 3 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 15 regionaal - wit
KSC Grimbergen B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 11 regionaal - wit 2
KSC Grimbergen C - KFC MEISE C, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 8 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – K.Sp. Tange, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZATERDAG 9 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – KFC Peutie, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – K Diegem Sport A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – K Diegem Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 11 regionaal - wit 2
OPGELET 5 TEGEN 5 !!!
KFC MEISE C – FC Ramsdonk R, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9 provinciaal - wit
KFC MEISE B – Sporting Kampenhout B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Herent A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Sporting Kampenhout A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
VK Weerde - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Galgenberg z/n te 1992 Weerde

VETERANEN
Ritterklub Jette A - KFC MEISE C, aftrap 14u30
Adres: Karel Symons, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-op-den-Bos

UNDER 17 regionaal - wit
KFC Wambeek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 11 regionaal - wit 1
SK Steenhuffel B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 10 provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 10 regionaal - wit
SK Steenhuffel B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 9 regionaal - zwart
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE C, aftrap 10u45
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 7 regionaal - groen
KFC Strombeek - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek

UNDER 7 regionaal - wit 1
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 6 regionaal
Vriendschappelijk
VC Groot-Dilbeek - KFC MEISE, aftrap 16u (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek


ZONDAG 10 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - zwart
KFC MEISE C – SK Steenhuffel B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 regionaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 2

FANION A
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13 regionaal - wit
KSC Grimbergen C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 12 regionaal - wit
Vriendschappelijk
FC Ramsdonk - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

TORNOOIEN
UNDER 7
F.Y.T.A Champions Cup
Aftrap vanaf 9u tot 10u30
Adres: Sporthal Hazenweide, Tulpenstraat te 1800 Vilvoorde


ZATERDAG 16 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 12 provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KSC Grimbergen (IP), aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KVC Haacht, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – SV Kobbegem, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Haren A - KFC MEISE C, aftrap 19u (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 17 provinciaal - groen
KHO Huizingen - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

TORNOOIEN
UNDER 6
F.Y.T.A Champions Cup
Aftrap vanaf 13u tot 18u
Adres: Sporthal Hazenweide, Tulpenstraat te 1800 Vilvoorde

UNDER 8
5de Indoortornooi KSC Grimbergen
Aftrap vanaf 13u tot 19u
Adres: Zaal J. Vertommen, Grote Winkellaan 101 te 1853 Strombeek-Bever


ZONDAG 17 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

TORNOOIEN
UNDER 8 + UNDER 9
2de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u30
Adres: Sporthal Meise - Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 71A te 1860 Meise

UNDER 12
Wintertornooi Nielse SV
Aftrap vanaf 13u tot 18u40
Adres: Terreinen Nielse SV, Boomsestraat te 2845 Niel


DONDERDAG 21 DECEMBER 2017
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Vriendschappelijk
KCS Machelen A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

FANION B
Vriendschappelijk
KCS Machelen B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen


ZATERDAG 23 DECEMBER 2017
THUISWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC MEISE C – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1


DINSDAG 26 DECEMBER 2017
TORNOOIEN
UNDER 15
2de Zaalvoetbaltornooi K. Olympia S.C. Wijgmaal - Dag 1
Aftrap vanaf 9u tot 17u30
Adres: Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90 3000 Leuven


WOENSDAG 27 DECEMBER 2017
TORNOOIEN
UNDER 10
2de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 9u30 tot 12u30
Adres: Sportschuur Wolvertem, Populierenlaan 20 te 1861 Meise

UNDER 11
2de Indoor Wintertornooi KFC Meise
Aftrap vanaf 13u30 tot 16u30
Adres: Sportschuur Wolvertem, Populierenlaan 20 te 1861 Meise

UNDER 15
2de Zaalvoetbaltornooi K. Olympia S.C. Wijgmaal - Dag 2
Aftrap vanaf 9u tot 20u
Adres: Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90 3000 Leuven


VRIJDAG 5 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – K.S.K.L. Ternat A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk


ZATERDAG 6 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
Vriendschappelijk
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – K. Steenokkerzeel VO B, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

TORNOOIEN
UNDER 10
Mallywood Indoorcup 2018 - KFC Malderen
Aftrap vanaf 14u tot 19u
Adres: Sporthal Verma, Opdorpstraat 2 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 12 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 13 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – KSC Grimbergen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – KVK Wemmel C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KSC Grimbergen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – KSC Grimbergen B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – KVC Asse-Terheide A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Avenir Lembeek, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KV Tervuren-Duisburg, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Zemst Sport, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Eendr.Hekelgem B - KFC MEISE A, aftrap 16u30
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem

UNDER 17 provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 10u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 15 provinciaal - groen
Boka United A - KFC MEISE A, aftrap 15u45 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 15 regionaal - wit
Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel

UNDER 15 regionaal - zwart
KFC Eppegem C - KFC MEISE C, aftrap 14u30
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 13 provinciaal - groen
Juve Mollem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 11 provinciaal - groen
KV Zuun A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 11 regionaal - wit 2
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE C, aftrap 12u30
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 9 provinciaal - groen
HO Bierbeek A - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: Wijnenberg 1 te 3360 Bierbeek

UNDER 9 provinciaal - wit
HO Bierbeek B - KFC MEISE B, aftrap 10u (synth)
Adres: Wijnenberg 1 te 3360 Bierbeek

UNDER 8 provinciaal - groen
KV Zuun A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 8 provinciaal - wit
KV Zuun B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw


ZONDAG 14 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Ritterklub Jette B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – KFC Strombeek, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 12 provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk


VRIJDAG 19 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – Emi Essene, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
VC Groot-Dilbeek B - KFC MEISE C, aftrap 20u45 (synth)
Adres: Roelandsveldstadion, Sportlaan 24 te 1700 Dilbeek


ZATERDAG 20 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KHO Huizingen B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 11 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Woluwe-Zaventem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KV Woluwe-Zaventem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Juve Mollem A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Eppegem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Eppegem A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KRC Boortmeerbeek - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Meerbempdweg 1 te 3190 Boortmeerbeek

UNDER 21
Asse-Zellik 2002 - KFC MEISE, aftrap 16u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 17 regionaal - wit
OPGELET 8 TEGEN 8 !!!
Eendr.Mazenzele Opwijk R - KFC MEISE B, aftrap 14u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 13 regionaal - wit
Juve Mollem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 12 regionaal - wit
KHO Huizingen B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 11 regionaal - wit 1
KVC Asse-Terheide - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Groenstraat te 1730 Asse

UNDER 10 provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 10 regionaal - wit
Juve Mollem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 9 regionaal - zwart
SK Steenhuffel B - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 7 regionaal - groen
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem

UNDER 7 regionaal - wit 1
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 7 regionaal - wit 2
Vriendschappelijk
FC Kapelle o/d Bos - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 6 regionaal
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE, aftrap 12u30
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZONDAG 21 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - zwart
KFC MEISE C – SC Vilvoorde, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

FANION B
T.Relegem A - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: PIVO, Poverstraat te 1731 Relegem


VRIJDAG 26 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – KFC Sp.Haacht Statie, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
FC Beigem B - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZATERDAG 27 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Tempo Overijse A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – Tempo Overijse B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KFC Strombeek, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – KSK Londerzeel A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Dworp, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – KSKL Ternat B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Wolfsdonk Sp., aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Perk, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17 provinciaal - groen
KFC Herent A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

UNDER 15 regionaal - wit
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 15 regionaal - zwart
Zemst Sport B - KFC MEISE C, aftrap 13u
Adres: Den Turfput Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 13 provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 12u45 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 12 provinciaal - groen
FC Beigem - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11 provinciaal - groen
Sporting Kampenhout A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportcentrum, Zypestraat 26A te 1910 Kampenhout

UNDER 11 regionaal - wit 2
Sk Steenhuffel B - KFC MEISE C, aftrap 12u30
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel


ZONDAG 28 JANUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Eendr.Hekelgem, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – RC Butsel A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15 provinciaal - groen
KFC Herent A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

UNDER 9 provinciaal - groen
V.Beersel Drogenbos A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Vogelenzang, Dworpsestraat 147 te 1651 Lot

UNDER 9 provinciaal - wit
V.Beersel Drogenbos B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Vogelenzang, Dworpsestraat 147 te 1651 Lot


VRIJDAG 2 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – L.Teralfene, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KSK Londerzeel B - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZATERDAG 3 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 11 regionaal - wit 2
KFC MEISE C – KSK Londerzeel C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Zuun A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KV Zuun B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Boka United A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Zuun, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15 provinciaal - groen
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17 provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
FC Kapelle o/d Bos A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 21
KVC Haacht A - KFC MEISE, aftrap 14u15 (synth)
Adres: Burg. Cloetensstadion, Dijkstraat 1 te 3150 Wespelaar

UNDER 17 regionaal - wit
KFC Wambeek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 12 regionaal - wit
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 11 regionaal - wit 1
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 10 provinciaal - groen
KV Zuun - KFC MEISE A, aftrap 10u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 10 regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 9 regionaal - zwart
VC Den Boskant Peizegem - KFC MEISE C, aftrap 10u30
Adres: Sportcentrum De Block, Processiebaan 7A te 1785 Merchtem

UNDER 8 provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8 provinciaal - wit
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 7 regionaal - groen
KFC Strombeek - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever

UNDER 7 regionaal - wit 1
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


ZONDAG 4 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - zwart
KFC MEISE C – Vilvoorde City, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 15 regionaal - wit
KFC MEISE B – HO Wolvertem Merchtem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 2

FANION A
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13 regionaal - wit
Bon Air Sport C - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: J. Rousseaustadion, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht

UNDER 6 regionaal
FC Beigem - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


WOENSDAG 7 FEBRUARI 2018
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15 provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg


ZATERDAG 10 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15 regionaal - wit
Vriendschappelijk
KFC MEISE B – Heffen SK A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – Ritterklub Jette A, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

TORNOOIEN
UNDER 10
Préliminaires Brussels European Cup - Crossing Schaarbeek
Aftrap vanaf 9u tot 21u15


ZONDAG 11 FEBRUARI 2018
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
SC Aarschot A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

FANION B
VW Mollem - KFC MEISE B, aftrap 15u (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

TORNOOIEN
UNDER 8
Préliminaires Brussels European Cup - Crossing Schaarbeek
Aftrap vanaf 8u20 tot 20u35

UNDER 9
Préliminaires Brussels European Cup - Crossing Schaarbeek
Aftrap vanaf 14u20 tot ?u


VRIJDAG 16 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Zemst Sport, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8 provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8 provinciaal - wit
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10 regionaal - wit
KFC MEISE B – Ritterklub Jette B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 7 regionaal - groen
KFC MEISE A – Zemst Sport C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 7 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9 regionaal - zwart
KFC MEISE C – K.Delta Londerzeel B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 12 regionaal - wit
KFC MEISE B – KVC Linkebeek B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17 regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Wezenbeek, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC Wambeek A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 15 regionaal - wit
Eendr.Mazenzele Opwijk B - KFC MEISE B, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 15 regionaal - zwart
KFC Strombeek - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever

UNDER 13 provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 12 provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 11 provinciaal - groen
KFC Eppegem A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 11 regionaal - wit 2
FC Ramsdonk A - KFC MEISE C, aftrap 13u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 9 provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 12u (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 9 provinciaal - wit
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 12u (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

UNDER 11 regionaal - wit 1
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

FANION A
KFC MEISE A – KAC Betekom A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17 provinciaal - groen
HO Veltem A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !