Voorbije week

alt


WOENSDAG 1 MEI 2019
TORNOOIEN
UNDER 6 regionaal
12de jeugdtornooi Fernand Vunckx - T.Relegem
Aftrap vanaf 14u tot 16u
Adres: PIVO, Poverstraat te 1731 Relegem

UNDER 8B provinciaal - wit
Wambeek Cup - KFC Wambeek
Aftrap vanaf 9u30 tot 13u
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 9B provinciaal - groen
Tornooi - Sporting Kampenhout
Aftrap vanaf 13u tot 16u
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26a te 1910 Kampenhout

UNDER 11A provinciaal - groen
Wambeek Cup - KFC Wambeek
Aftrap vanaf 16u tot 19u50
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 11B regionaal
Jeugdtornooi FC Kapelle-op-den-Bos
Aftrap vanaf 13u45 tot 16u45
Adres: Karel Symons, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 12B regionaal - wit
Tornooi - K. Hoger Op Wolvertem Merchtem
Aftrap vanaf 13u30 tot 17u10
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem

UNDER 13B regionaal - wit
Tornooi Audi Bruynseels - FC Schepdaal
Aftrap vanaf 15u tot 19u
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal


VRIJDAG 3 MEI 2019
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Vriendschappelijk
K.Steenokkerzeel VO - KFC MEISE A, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Den Dam, Damlaan te 1820 Steenokkerzeel


ZATERDAG 4 MEI 2019
TORNOOIEN
UNDER 6 regionaal
Infinity FC Vilvoorde
Aftrap vanaf 9u15 tot 11u20
Adres: Sportstadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 7 regionaal
Ritterklub Jette Rittercup
Aftrap vanaf 9u tot 13u15
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette

UNDER 8A provinciaal - groen
CTC Moyson Cup - K.Londerzeel SK
Aftrap vanaf 9u30 tot 12u30
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

UNDER 9B regionaal - wit
4 & 5 Mei Tornooi KHOWM - K. Hoger Op Wolvertem Merchtem
Aftrap vanaf 9u30 tot 12u10
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem

UNDER 11B regionaal - wit
KFC Perk
Aftrap vanaf 12u tot 18u
Adres: De Ribaucour, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 12A provinciaal - groen
Jeugdtornooi - SK Leeuw
Aftrap vanaf 9u30 tot 18u
Adres: Lotstraat 10 te 1600 Sint-Pieters-Leeuw

UNDER 13A provinciaal - groen
Memorial Frans Van Dorslaer - KSC Grimbergen
Aftrap vanaf 15u15 tot 18u30
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 15A provinciaal - groen
Knapenjeugdtornooi - Eendracht Buggenhout
Aftrap vanaf 9u tot 16u30
Adres: Cmp KE Opstal, Dreef (Opstal) te 9255 Buggenhout


ZONDAG 5 MEI 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – KFC Wambeek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

FANION B
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 8, ref 5

TORNOOIEN
UNDER 10A provinciaal - groen
Jeugdtornooi 2019 - SK Steenhuffel
Aftrap vanaf 9u tot 11u40
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 10B regionaal - wit
Quizconcept Jeugdtornooi KFC Borght-Humbeek
Aftrap vanaf 9u tot 13u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 12B regionaal - wit
Quizconcept Jeugdtornooi KFC Borght-Humbeek
Aftrap vanaf 9u tot 13u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 13B regionaal - wit
Wambeek Cup - KFC Wambeek
Aftrap vanaf 9u30 tot 14u
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

WOENSDAG 8 MEI 2019
THUISWEDSTRIJDEN
Onze regionale jeugd speelt woensdagavond op De Nekker tegen FC Borght Humbeek
Aftrap 17u:
- U8 en U10 op terrein 2 (synth)
- U11 en U12 op terrein 1
Aftrap 18u15:
- U7 op terrein 2 (synth)
Aftrap 18u30:
- U9 en U13 op terrein 2 (synth)
- U15 op terrein 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 6 regionaal
Vriendschappelijk
KSK Londerzeel - KFC MEISE, aftrap 18u
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZATERDAG 11 MEI 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal 
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – FC Voorde-Appelterre, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 4, ref 1

TORNOOIEN
UNDER 8 provinciaal - groen
9de Kwalificatietornooi - F.C.V. Dender E.H
Aftrap vanaf 14u tot 18u30
Adres: Van Roystadion, Stadionlaan 5 te 9470 Denderleeuw

UNDER 9 provinciaal - groen
9de Kwalificatietornooi - F.C.V. Dender E.H
Aftrap vanaf 9u tot 13u30
Adres: Van Roystadion, Stadionlaan 5 te 9470 Denderleeuw

UNDER 10 provinciaal - groen
Cup van Hoegaarden - SC Out-Hoegaarden
Aftrap vanaf 13u15 tot 16u45
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 45 te 3320 Hoegaarden

UNDER 11B regionaal - wit
Jeugdtornooi Luc Simons - K.O.V.C. Sterrebeek
Aftrap vanaf 15u tot 17u45
Adres: Het Zeen, Zeenstraat 203 A te 1933 Sterrebeek


ZONDAG 12 MEI 2019
TORNOOIEN
UNDER 6 regionaal
Tornooi Players Of Tomorrow - Asse-Zellik 2002
Aftrap vanaf 14u tot 16u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 7 regionaal
Balls Of Glory - KSC Machelen
Aftrap vanaf 10u tot 13u30
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen

UNDER 8 regionaal - wit
Kareelcup - SV Kobbegem
Aftrap vanaf 9u tot 18u
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 9 regionaal - wit
Tornooi Players Of Tomorrow - Asse-Zellik 2002
Aftrap vanaf 8u30 tot 12u40
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 10 regionaal - wit
Marcel Raspé Cup - KSKL Ternat
Aftrap vanaf 15u tot 17u45
Adres: Sportcentrum Ternat, P. Van Cauwelaertstraat 42 A te 1740 Ternat

UNDER 13 provinciaal - groen
Marcel Raspé Cup - KSKL Ternat
Aftrap vanaf 15u25 tot 18u15
Adres: Sportcentrum Ternat, P. Van Cauwelaertstraat 42 A te 1740 Ternat


DONDERDAG 16 MEI 2019
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15 provinciaal - groen
Vriendschappelijk
K.Hoger Op Wolvertem Merchtem (IP14) - KFC MEISE A, aftrap 19u
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 18 MEI 2019
TORNOOIEN
TORNOOI "LOUIS DE SMEDT" - KFC MEISE
UNDER 7 - aftrap vanaf 9u30 tot 12u15 - tornooinummer 1956
UNDER 10 - aftrap vanaf 9u30 tot 12u30 - tornooinummer 1959
UNDER 12 - aftrap vanaf 9u30 tot 12u30 - tornooinummer 1961
UNDER 9 - aftrap vanaf 14u tot 17u15 - tornooinummer 1958
UNDER 11 - aftrap vanaf 14u tot 17u30 - tornooinummer 1960
UNDER 13 - aftrap vanaf 14u tot 17u30 - tornooinummer 1962
Adres: De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise


ZONDAG 19 MEI 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal 
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KFC Eppegem, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 4, ref 1

TORNOOIEN
TORNOOI "LOUIS DE SMEDT" - KFC MEISE
UNDER 6 - aftrap vanaf 9u30 tot 12u25 - tornooinummer 1989
UNDER 8 - aftrap vanaf 9u30 tot 12u15 - tornooinummer 1957
Adres: De Nekker, Sint-Annastraat 29 te 1860 Meise


ZATERDAG 25 MEI 2019
TORNOOIEN
UNDER 10 regionaal - wit
Tornooi Asse-Terheide
Aftrap vanaf 10u30 tot 13u
Adres: Groenstraat te 1730 Asse

UNDER 13 provinciaal - groen
Jeugdtornooi O.H.R. Huldenberg
Aftrap vanaf 12u tot 14u
Adres: Sportveld Huldenberg, Gilisstraat te 3040 Huldenberg


DONDERDAG 30 MEI 2019
TORNOOIEN
UNDER 9 regionaal - wit
Jeugdtornooi 2019 - Zennester Hombeek
Aftrap vanaf 14u tot 19u
Adres: Boomkensstraat te 2811 Hombeek

UNDER 11 provinciaal - groen
Hemelvaarttornooi - KVK Wemmel
Aftrap vanaf 16u45 tot 19u20
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZATERDAG 1 JUNI 2019
TORNOOIEN
UNDER 9 provinciaal - groen
Juvé Soccer cup 2019 - Juve Mollem
Aftrap vanaf 9u tot 11u
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZONDAG 2 JUNI 2019
TORNOOIEN
UNDER 13 provinciaal - groen
Juvé Soccer cup 2019 - Juve Mollem
Aftrap vanaf 13u30 tot 17u30
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 15 provinciaal - groen
Jeugdtornooi 2019 - Zennester Hombeek
Aftrap vanaf 11u tot 17u45
Adres: Boomkensstraat te 2811 Hombeek


WOENSDAG 31 JULI 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Sint-Jozef Londerzeel, aftrap 19u30 terrein 2 (synth) 
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1


DONDERDAG 1 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Merchtem United - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 3 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Beker van Brabant
KFC MEISE A – HO Veltem A, aftrap 19u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
KFC MEISE B – KFC Rhodienne-De Hoek B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 5, ref 2


DINSDAG 6 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Toekomst Relegem, aftrap 20u terrein 2
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1


DONDERDAG 8 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – Rapid Leest, aftrap 19u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Ritterklub VSV Jette - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


ZONDAG 11 AUGUSTUS 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Beker van Brabant
KFC Herent A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: De Kempen, Mechelsesteenweg 634 te 3020 Herent

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
FC Galmaarden B - KFC MEISE B, aftrap 18u
Adres: Stationstraat te 1570 Galmaarden


WOENSDAG 14 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – K. Hoger Op Wolvertem Merchtem, aftrap 19u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


DONDERDAG 15 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – SK Steenhuffel B, aftrap 19u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 5 + 8, ref 1


ZATERDAG 17 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KFC Eppegem A, aftrap 16u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 2

FANION A
Beker van Brabant
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 19u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
KFC MEISE B – FC Herne B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 9, bezoekers 4, ref 2


DONDERDAG 22 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – K.O.V.C. Sterrebeek, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
FC Borght Humbeek - KFC MEISE B, aftrap 20u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019
TORNOOIEN
UNDER 6
Lindemans Cup - SK Vlezenbeek
Aftrap vanaf 10u tot 13u20
Adres: Inkendaelstraat te 1602 Vlezenbeek

UNDER 8
13de VCBL-jeugdtornooi - VC Bertem-Leefdaal
Aftrap vanaf 9u tot 11u50
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 9
38ste Jeugdtornooi KHO Huizingen
Aftrap vanaf 13u50 tot 16u15
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 10
Tornooi FC Zemst U10
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u50
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 11
Tornooi Stefaan Note - KV Tervuren-Duisburg
Aftrap vanaf 15u40 tot 19u30
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 12
Tornooi - Rangers Opdorp
Aftrap vanaf 15u30 tot 20u
Adres: Frans Moyens Stadion II, Damstraat te 9255 Opdorp

UNDER 15
30ste Herdenkingstornooi J. Brugghemans - FC Ramsdonk
Aftrap vanaf 10u tot 13u30
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 17
Tornooi - KFC Lennik
Aftrap vanaf 9u tot 12u35
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik


ZONDAG 25 AUGUSTUS 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Beker van Brabant
FC Herne A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: Hernekouter te 1540 Herne

FANION B
Wedstrijd programma B-ploegen
VK Borchtlombeek B - KFC MEISE B, aftrap 16u
Adres: De Klei, Kleistraat 19 te 1761 Borchtlombeek

TORNOOIEN
UNDER 7 regionaal
Tornooi - Rangers Opdorp
Aftrap vanaf 10u tot 13u
Adres: Frans Moyens Stadion II, Damstraat te 9255 Opdorp

UNDER 13
Emo Van de Velde Jeugdcup 2019 - Memorial Thomas Suys - Eendr.Mazenzele Opwijk
Aftrap vanaf 14u30 tot 18u30
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


START COMPETITIE 2019 - 2020

VRIJDAG 30 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – VK Weerde, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Sint-Jozef Londerzeel A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel


ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KSC Grimbergen, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Diest A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KFC Diest B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – FC Borght-Humbeek C, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE B, aftrap 19u
Adres: De Singel, Singel 65 te 1853 Strombeek

UNDER 15B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 13B regionaal - wit
FC Herne A - KFC MEISE B, aftrap 13u (synth)
Adres: Hernekouter te 1540 Herne

UNDER 12B regionaal - wit
Zemst Sport B - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 11B regionaal - wit
FC Peutie - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Wijk Vijfhoek, Aarschotsestraat - Bosweg te 1800 Peutie

UNDER 10B regionaal - wit
SK Laar - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 9A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 9B provinciaal - wit
VC Bertem-Leefdaal B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 6 regionaal
FC Ramsdonk - KFC MEISE, aftrap 12u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk


ZONDAG 1 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Lennik A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KSC Grimbergen - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Prinsenbosstadion, Pastoor Woutersstraat te 1850 Grimbergen


VRIJDAG 6 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – FC Borght-Humbeek B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE C, aftrap 20u30
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem

UNDER 21
Oud-Heverlee Leuven B - KFC MEISE, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Bruineveld, Domeinstraat 61 te 3010 Kessel-Lo


ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Nossegem, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Borght-Humbeek A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVC Haacht B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Schepdaal, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – Asse-Zellik 2002 B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – K.Delta Londerzeel B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC Wezenbeek - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Gemeentelijk Stadion, Sportpleinstraat 20 te 1970 Wezenbeek-Oppem

UNDER 17A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 17u15 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 17B regionaal - wit
KFC Wambeek Ternat B - KFC MEISE B, aftrap 18u
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 15A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Molenkouter, Steenweg op Vilvoorde te 1745 Opwijk

UNDER 13A provinciaal - groen
RWL Sport - KFC MEISE A, aftrap 14u15
Adres: Terrein Wolfdonk Sport, Volkensvoortstraat 58 te 3201 Langdorp

UNDER 12A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 10A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – HO Bierbeek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 11A provinciaal - groen
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 7 regionaal
KSK Londerzeel A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 13 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – Infinity FC Vilvoorde B, aftrap 9u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KV Tervuren-Duisburg B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Perk B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – KSK Londerzeel, aftrap 11u15 terrein 1
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – Oud-Heverlee Leuven D, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Olympic Anderlecht B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 13u terrein 1
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KAC Betekom, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE C – K.Steenokkerzeel VO, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KSK Londerzeel B - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

UNDER 17A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 17u (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 10A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 9A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 9B provinciaal - groen
KVK Wemmel B - KFC MEISE B, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Schepdaal, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Sporting Kampenhout - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Sportcentrum, Zeypestraat 26a te 1910 Kampenhout

FANION B
KVC Asse-Terheide B - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Groenstraat te 1730 Asse


VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – Leeuwkens Teralfene, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KSK Londerzeel C - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

UNDER 21
HO Veltem - KFC MEISE, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Ivo Van Damme, Overstraat te 3020 Veltem-Beisem


ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Tienen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVK Tienen B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – KVK Wemmel B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Vilvoorde City - KFC MEISE B, aftrap 18u (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 15B regionaal - wit
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE B, aftrap 15u15 (synth)
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem

UNDER 13A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 13B regionaal - wit
SK Oetingen VC - KFC MEISE B, aftrap 11u15
Adres: Jean Paternoster, Kerkplein 12 te 1755 Oetingen

UNDER 12A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 12u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 12B regionaal - wit
KFC Haren - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 11B regionaal - wit
Infinity FC Vilvoorde B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde

UNDER 10B regionaal - wit
KNV Keerbergen B - KFC MEISE B, aftrap 12u
Adres: Lupinenweg 7 te 3140 Keerbergen

UNDER 8A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 8B provinciaal - wit
KVC Haacht A B - KFC MEISE B, aftrap 11u
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 7 regionaal
KFC Eppegem A - KFC MEISE, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem

UNDER 6 regionaal
Infinity FC Vilvoorde A - KFC MEISE, aftrap 11u (synth)
Adres: Stadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde


ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Leeuwkens Teralfene, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

FANION A
KFC MEISE A – KFC Rhodienne-De Hoek A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5


VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC Wambeek Ternat A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek


ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – SK Laar, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – Eendr.Mazenzele Opwijk C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Wambeek Ternat C, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – T.Relegem, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – VC Houtem-Oplinter, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
VK Liedekerke B - KFC MEISE B, aftrap 18u
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 17A provinciaal - groen
VC Bertem-Leefdaal A - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 17B regionaal - wit
Ritterklub Jette A - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J.Crocqlaan 1 te 1090 Jette

UNDER 15A provinciaal - groen
VK Liedekerke A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 13A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 12B regionaal - wit
Vriendschappelijk
VC Bertem-Leefdaal - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 11A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 10A provinciaal - groen
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 11u
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 9A provinciaal - groen
Diegem Sport A - KFC MEISE A, aftrap 13u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 9B provinciaal - groen
Diegem Sport B - KFC MEISE B, aftrap 13u15
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 8A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 8B provinciaal - groen
FC Beigem B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
SC Out-Hoegaarden A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden


VRIJDAG 4 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – K.Delta Londerzeel, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Olympic Anderlecht - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Stadion J. Rousseau, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht


ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Houtem-Oplinter A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – VC Houtem-Oplinter B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Sp.Rotselaar A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – Sp.Rotselaar B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.St.Haasrode A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – EMI Essene, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
Zemst Sport - KFC MEISE B, aftrap 17u (synth)
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 21
SC Out-Hoegaarden - KFC MEISE, aftrap 19u (synth)
Adres: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden

UNDER 15B regionaal - wit
SK Laar - KFC MEISE B, aftrap 12u
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 12B regionaal - wit
FC Kapelle o/d Bos - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 11B regionaal - wit
K.Diegem sport B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Diegem, Kosterstraat 70 te 1831 Diegem

UNDER 10B regionaal - wit
KFC Haren - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 6 regionaal
FC Strombeek 1932 - KFC MEISE, aftrap 10u30
Adres: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever


ZONDAG 6 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5

FANION A
KFC MEISE A – OHR Huldenberg A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13B regionaal - wit
KSC Grimbergen C - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Jeugdcomplex Ter Wilgen, Brusselsesteenweg te 1850 Grimbergen

UNDER 7 regionaal
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE, aftrap 11u15
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek


VRIJDAG 11 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – SK Steenhuffel A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 12 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – Zemst Sport B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – KCS Machelen B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – KRC Boortmeerbeek, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Avenir Lembeek B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – SAJ Mollem VW B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Melsbroek A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: De Wylder, Wylder 12 te 1820 Melsbroek

VETERANEN
FC Kapelle o/d Bos C - KFC MEISE C, aftrap 15u
Adres: Karel Symonsstadion, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 17A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 17B regionaal - wit
Eendr.Hekelgem - KFC MEISE B, aftrap 12u
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem

UNDER 12A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 11A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 11u15
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 10A provinciaal - groen
SAJ Mollem VW A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 8A provinciaal - groen
K.Stormvogels Haasrode A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden

UNDER 8B provinciaal - groen
K.Stormvogels Haasrode B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Kartuizerstraat 2 te 3052 Blanden


ZONDAG 13 OKTOBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Berg van Termunt, Leuvensesteenweg te 3080 Tervuren

FANION B
K.Delta Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 15A provinciaal - groen
FC Beigem A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem


VRIJDAG 18 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – FC Perk, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE A, aftrap 20u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZATERDAG 19 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – FC Ramsdonk, aftrap 11u15 terrein 2 (synth) 
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Laar, aftrap 11u15 terrein 3 
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – FC Herne A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – Zemst Sport B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE C – KFC Rhodienne-De Hoek C, aftrap 15u terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – KVC Haacht, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – Merchtem United, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
K.F.C. Lennik A - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Processiestraat te 1750 Lennik

UNDER 15A provinciaal - groen
KHO Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Sportstadion O. Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 13A provinciaal - groen
FC Beigem - KFC MEISE A, aftrap 11u30
Adres: Rotsartlaan-Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 12A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 11A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 13u30
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel

UNDER 10A provinciaal - groen
Asse-Zellik 2002 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC Diest A - KFC MEISE A, aftrap 10u
Adres: Tiensesteenweg 11 te 3390 Sint-Joris-Winge

UNDER 8B provinciaal - groen
KFC Diest B - KFC MEISE B, aftrap 12u30
Adres: Jeugdcomplex Berkenhof, Turnhoutsebaan 119 te 3294 Molenstede


ZONDAG 20 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VV Kester-Gooik A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
KVK Wemmel A - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


WOENSDAG 23 OKTOBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KSK Londerzeel - KFC MEISE A, aftrap 18u (synth
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


VRIJDAG 25 OKTOBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE B, aftrap 20u30
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

VETERANEN
SAJ Mollem VW B - KFC MEISE C, aftrap 20u30 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KSK Londerzeel A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – RWL.Sport, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KV Tervuren-Duisburg A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
SAJ Mollem VW - KFC MEISE, aftrap 17u15 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 15B regionaal - wit
K.Delta Londerzeel B - KFC MEISE B, aftrap 12u45
Adres: Meerstraat 268 te 1840 Londerzeel

UNDER 13B regionaal - wit
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Waalborre, Bergestraat 8A te 1730 Asse

UNDER 12B regionaal - wit
FC Schepdaal - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal

UNDER 11B regionaal - wit
FC Borght-Humbeek A - KFC MEISE B, aftrap 10u
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 10B regionaal - wit
SK Nossegem - KFC MEISE B, aftrap 9u30
Adres: Melsbroekstraat te 1930 Nossegem

UNDER 9A provinciaal - groen
KVC Haacht A - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 9B provinciaal - wit
KVC Haacht B - KFC MEISE B, aftrap 11u
Adres: Hoogveld te 3150 Haacht

UNDER 6 regionaal
HO Wolvertem Merchtem B - KFC MEISE, aftrap 11u15 (synth)
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem


ZONDAG 27 OKTOBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Wambeek Ternat B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
SC Aarschot A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Laaksite, Grote Laakweg 29 te 3200 Aarschot

FANION B
VC Den Boskant Peizegem - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Sportcentrum De Block, Processiebaan 7A te 1785 Merchtem


VRIJDAG 1 NOVEMBER 2019
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21 provinciaal
Eendr.Mazenzele Opwijk - KFC MEISE, aftrap 20u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

TORNOOIEN
UNDER 8A provinciaal - groen
Footline Cup - K.HO Wolvertem Merchtem
Aftrap vanaf 9u15 tot 11u40
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem

UNDER 9A provinciaal - groen
Footline Cup - K.HO Wolvertem Merchtem
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u50
Adres: Dooren, Jan Stallaertstraat 10 te 1785 Merchtem


ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVK Wemmel A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVK Wemmel B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Asse-Zellik 2002 A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Haren B - KFC MEISE C, aftrap 19u (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren

UNDER 15B regionaal - wit
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 13A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 13B regionaal - wit
Ritterklub Jette A - KFC MEISE B, aftrap 10u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette

UNDER 12A provinciaal - groen
VC Houtem-Oplinter - KFC MEISE A, aftrap 9u30
Adres: Bunsbeekstraat te 3300 Tienen

UNDER 11B regionaal - wit
FC Perk B - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: De Ribaucour, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 10B regionaal - wit
Oud-Heverlee Leuven D - KFC MEISE B, aftrap 15u (synth)
Adres: Jeugdcomplex Bruineveld, Domeinstraat 61 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 8A provinciaal - groen
KV Tervuren-Duisburg A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 8B provinciaal - wit
KV Tervuren-Duisburg B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg

UNDER 6 regionaal
KSK Londerzeel - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadion Dirk Putteman, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
FC Schepdaal - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Caerenberghveld, Kerkhofstraat te 1703 Schepdaal

UNDER 12B regionaal - wit
Olympic Anderlecht B - KFC MEISE B, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Stadion J. Rousseau, Itterbeekselaan 580 te 1070 Anderlecht


VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Infinity FC Vilvoorde, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Eendr.Hekelgem - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Bellekouter, Bellestraat 99 te 1790 Affligem


ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 7 regionaal
KFC MEISE – KFC Eppegem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – KVC Haacht B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 11B regionaal - wit
KFC MEISE B – Infinity FC Vilvoorde B, aftrap 9u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 6 regionaal
KFC MEISE – Infinity FC Vilvoorde A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 10B regionaal - wit
KFC MEISE B – KNV Keerbergen B, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KVC Haacht A, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 12B regionaal - wit
KFC MEISE B – KFC Haren, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13B regionaal - wit
KFC MEISE B – SK Oetingen VC, aftrap 13u terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 15B regionaal - wit
KFC MEISE B – HO Wolvertem Merchtem B, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

UNDER 21 provinciaal
KFC MEISE – BoKa United A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – Eendr.Hekelgem B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 17A provinciaal - groen
BoKa United - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 17B regionaal - wit
Leeuwkens Teralfene - KFC MEISE B, aftrap 14u30 (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 15A provinciaal - groen
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 13u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 10A provinciaal - groen
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 17u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 14u30 terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 11A provinciaal - groen
BoKa United - KFC MEISE A, aftrap 11u15 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 9A provinciaal - groen
KVK Tienen A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen

UNDER 9B provinciaal - wit
KVK Tienen B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Bergéstadion, Bergevest 12 te 3300 Tienen


VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – SAJ Mollem VW A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KFC Haren C - KFC MEISE C, aftrap 20u (synth)
Adres: Sporthalstraat 21 te 1130 Haren


ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal - groen
KFC MEISE A – FC Beigem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8B provinciaal - wit
KFC MEISE B – FC Beigem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9A provinciaal - groen
KFC MEISE A – K.Diegem Sport A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal - wit
KFC MEISE B – K.Diegem Sport B, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 12A provinciaal - groen
Vriendschappelijk
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 13A provinciaal - groen
KFC MEISE A – KHO Huizingen A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 12B regionaal - wit
Vriendschappelijk
KFC MEISE B – VC Bertem-Leefdaal B, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VK Liedekerke A, aftrap 15u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 11A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 15u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 17A provinciaal - groen
KFC MEISE A – VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 17u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Leeuwkens Teralfene B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

ZATERDAGRESERVEN B
KVC Sterrebeek - KFC MEISE B, aftrap 18u30 (synth)
Adres: Het Zeen, Zeenstraat 203A te 1933 Sterrebeek

UNDER 15B regionaal - wit
T.Relegem - KFC MEISE B, aftrap 11u30
Adres: PIVO, Poverstraat te 1731 Relegem

UNDER 13B regionaal - wit
KFC Wambeek Ternat C - KFC MEISE B, aftrap 13u30 (synth)
Adres: Stenebrugstraat te 1741 Wambeek

UNDER 11B regionaal - wit
Zemst Sportief B - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 10B regionaal - wit
Zemst Sportief B - KFC MEISE B, aftrap 14u 
Adres: Den Turfput, Brusselsesteenweg te 1980 Zemst

UNDER 7 regionaal
SK Laar - KFC MEISE, aftrap 9u30
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 6 regionaal
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE, aftrap 15u30 (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B regionaal - wit
KFC MEISE B – Ritterklub Jette A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 5, ref 1

UNDER 10A provinciaal - groen
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KV Woluwe-Zaventem A - KFC MEISE A, aftrap 14u30
Adres: Gemeentelijk Sportstadion, Quinkenstraat z/n te 1930 Zaventem

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !