Articles

Tornooien

alt Traditioneel nemen zoals elk jaar tijdens het lopende voetbalseizoen een groot aantal  van onze jeugdploegen deel aan  verschillende tornooien.

 Lees hieronder alle informatie van de geplande tornooien...






DERDE INDOORTORNOOI KFC MEISE - WOENSDAG 26 DECEMBER 2018

KFC Meise heeft het genoegen je club uit te nodigen voor haar derde indoortornooi.
Voor deze editie organiseren we het tornooi een eerste keer voor de 11v11-categorieƫn.
Het evenement wordt opgesplitst in 2 delen:
Woensdag 26 december, voormiddag: U15
Woensdag 26 december, namiddag: U17
Alle wedstrijden worden gespeeld in het 5v5-format, en gaan door in de Sportschuur in Wolvertem.

Inschrijven kan via deze link.

Snel zijn is de boodschap, want het aantal plaatsen is beperkt!
Uiterste inschrijvingsdatum is 30 november 2018.
Meer info en het tornooischema ontvang je 2 weken voor aanvang van het tornooi.


Volgende tornooien (onder voorbehoud) liggen reeds vast voor onze ploegen:

U6

Woensdag 1 mei 2019: U6 - T. Relegem (2vs2 dribbelfestival)
Zaterdag 4 mei 2019: U6 - Infinity Vilvoorde (2vs2)
Zondag 12 mei 2019: U6 - Tornooi Players Of Tomorrow - Asse-Zellik 2002 (2vs2) >> programma
Zondag 19 mei 2019: U6 - KFC Meise

U7

Maandag 22 april 2019: U7 - EMO Vandevelde Juniorcup 2019 - Eendr.Mazenzele Opwijk (5vs5) >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U7 - Ritterklub Jette (3vs3)
Zaterdag 18 mei 2019: U7 - KFC Meise

U8

Zaterdag 20 april 2019: U8groen - 3de Lentetornooi FC Lebbeke >> programma 
Maandag 22 april 2019: U8wit - Paastornooi Hekelgem >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U8wit - KFC Wambeek >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U8groen - K.Londerzeel SK
Zaterdag 11 mei 2019: U8groen - F.C.V. Dender E.H.
Zondag 12 mei 2019: U8wit - Kareelcup SV Kobbegem
Zondag 19 mei 2019: U8groen en wit - KFC Meise

U9

Woensdag 1 mei 2019: U9groen - Sporting Kampenhout (8vs8) >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U9wit - Meitornooien 2019 - HO Wolvertem Merchtem (5vs5)
Zaterdag 11 mei 2019: U9groen - F.C.V. Dender E.H.
Zondag 12 mei 2019: U9wit - Tornooi Players Of Tomorrow - Asse-Zellik 2002 (5vs5) >> programma
Zaterdag 18 mei 2019: U9groen en wit - KFC Meise
Donderdag 30 mei 2019: U9wit - Hombeek (5vs5)
Zaterdag 1 juni 2019: U9groen - Juve Mollem

U10

Zondag 6 januari 2019: U10groen - Indoortornooi KFC Malderen >> programma
Zaterdag 20 april 2019: U10groen - 35ste Herdenkingstornooi Rene Wittocx - KV Bonheiden >> programma 
Zondag 5 mei 2019: U10groen - SK Steenhuffel >> programma
Zondag 5 mei 2019: U10wit - FC Borght-Humbeek >> programma 
Zaterdag 11 mei 2019: U10groen - Out-Hoegaarden
Zondag 12 mei 2019: U10wit - KSKL Ternat
Zaterdag 18 mei 2019: U10groen en wit - KFC Meise
Zaterdag 25 mei 2019: U10wit - KVC Terheide

U11

Maandag 22 april 2019: U11groen - Wijgmaal >> programma
Woensdag 1 mei 2019: U11groen - KFC Wambeek >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U11wit - FC Kapelle o/d Bos >> programma
Zaterdag 4 mei 2019: U11wit - FC Perk
Zaterdag 11 mei 2019: U11wit - Sterrebeek
Zaterdag 18 mei 2019: U11groen en wit - KFC Meise
Donderdag 30 mei 2019: U11groen - KVK Wemmel

U12

Maandag 22 april 2019: U12groen - FC Beigem >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U12wit - Meitornooien 2019 - HO Wolvertem Merchtem >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U12groen - SK Leeuw
Zondag 5 mei 2019: U12wit - FC Borght-Humbeek >> programma 
Zaterdag 11 mei 2019: U12wit - Sporting Kampenhout >> programma
Zaterdag 18 mei 2019: U12groen en wit - KFC Meise
Zaterdag 25 mei 2019: U12groen - Huldenberg

U13

Zaterdag 20 april 2019: 13wit - Paastornooi FC Sint-Jozef Londerzeel >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: 13wit - FC Schepdaal
Zaterdag 4 mei 2019: 13groen - KSC Grimbergen
Zondag 5 mei 2019: 13wit - KFC Wambeek
Zondag 12 mei 2019: 13groen - KSKL Ternat
Zaterdag 18 mei 2019: U13groen en wit - KFC Meise
Zondag 2 juni 2019: U9groen - Juve Mollem

U15

Woensdag 26 december 2018: U15groen - 3de Indoortornooi KFC Meise
Zaterdag 4 mei 2019: U15groen - Eendracht Buggenhout
Zondag 2 juni 2019: U15groen - Zennester Hombeek

U17

Geen

U21

Geen

alt