Tornooien

alt Traditioneel nemen zoals elk jaar tijdens het lopende voetbalseizoen een groot aantal  van onze jeugdploegen deel aan  verschillende tornooien.

 Lees hieronder alle informatie van de geplande tornooien...






TORNOOI KFC MEISE 'LOUIS DE SMEDT' - ZATERDAG 18 MEI EN ZONDAG 19 MEI 2019

alt Op zaterdag 18 en zondag 19 mei 2019 organiseert KFC Meise  haar eigen  jeugdtornooi  'Louis De Smedt'.

 Ook dit jaar wordt het tornooi over twee dagen gespreid.
 Elke categorie speelt slechts een halve dag!
 Vanaf de categorie U8 wordt er een onderverdeling gemaakt in  een regionaal en een provinciaal  tornooi.

 KFC Meise zou alvast verheugd zijn uw club te verwelkomen met  één of meerdere ploegen.

 
Momenteel is er nog plaats voor volgende ploegen:
- 1 ploeg U8 – zondag 19/05 - voormiddag
- 1 ploeg U9 – zaterdag 18/05 - namiddag
Indien jullie interesse hebben om met 1 of meerdere teams deel te nemen, kan dit nog steeds via deze link.
Indien jullie hiervoor al ingeschreven zijn nogmaals hartelijk dank!
PROGRAMMA KFC MEISE - TORNOOI 'LOUIS DE SMEDT'

DATUM + MOMENT       

PLOEGEN             

UREN                    

Zaterdag 18 mei voormiddag

U7 (3vs3)

U10

U12

Start: 9u30

Prijsuitreiking: 12u15 / 12u30

Zaterdag 18 mei namiddag

U9

U11

U13

Start: 14u

Prijsuitreiking: 17u15 / 17u30     

Zondag 19 mei voormiddag     

U6 (2vs2) - dribbelfestival   

U8

Start: 9u30

Prijsuitreiking: 13u

Het wedstrijdschema van ons tornooi lees je hier via onze infobundel


DERDE INDOORTORNOOI KFC MEISE - WOENSDAG 26 DECEMBER 2018

KFC Meise heeft het genoegen je club uit te nodigen voor haar derde indoortornooi.
Voor deze editie organiseren we het tornooi een eerste keer voor de 11v11-categorieën.
Het evenement wordt opgesplitst in 2 delen:
Woensdag 26 december, voormiddag: U15
Woensdag 26 december, namiddag: U17
Alle wedstrijden worden gespeeld in het 5v5-format, en gaan door in de Sportschuur in Wolvertem.

Inschrijven kan via deze link.

Snel zijn is de boodschap, want het aantal plaatsen is beperkt!
Uiterste inschrijvingsdatum is 30 november 2018.
Meer info en het tornooischema ontvang je 2 weken voor aanvang van het tornooi.


Volgende tornooien (onder voorbehoud) liggen reeds vast voor onze ploegen:

U6

Woensdag 1 mei 2019: U6 - T. Relegem (2vs2 dribbelfestival) >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U6 - Infinity Vilvoorde (3vs3) >> programma 
Zondag 12 mei 2019: U6 - Tornooi Players Of Tomorrow - Asse-Zellik 2002 (2vs2) >> programma
Zondag 19 mei 2019: U6 - KFC Meise

U7

Maandag 22 april 2019: U7 - EMO Vandevelde Juniorcup 2019 - Eendr.Mazenzele Opwijk (5vs5) >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U7 - Ritterklub Jette (3vs3) >> programma 
Zondag 12 mei 2019: U7 - Balls Of Glory - KSC Machelen >> programma
Zaterdag 18 mei 2019: U7 - KFC Meise

U8

Zaterdag 20 april 2019: U8groen - 3de Lentetornooi FC Lebbeke >> programma 
Maandag 22 april 2019: U8wit - Paastornooi Hekelgem >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U8wit - KFC Wambeek >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U8groen - CTC Moyson Cup - K.Londerzeel SK >> programma
Zaterdag 11 mei 2019: U8groen - 9de Kwalificatietornooi - F.C.V. Dender E.H. >> programma 
Zondag 12 mei 2019: U8wit - Kareelcup SV Kobbegem >> programma 
Zondag 19 mei 2019: U8groen en wit - KFC Meise

U9

Woensdag 1 mei 2019: U9groen - Sporting Kampenhout (8vs8) >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U9wit - Meitornooien 2019 - HO Wolvertem Merchtem (5vs5) >> programma 
Zaterdag 11 mei 2019: U9groen - 9de Kwalificatietornooi - F.C.V. Dender E.H. >> programma
Zondag 12 mei 2019: U9wit - Tornooi Players Of Tomorrow - Asse-Zellik 2002 (5vs5) >> programma
Zaterdag 18 mei 2019: U9groen en wit - KFC Meise
Donderdag 30 mei 2019: U9wit - Hombeek (5vs5) >> programma 
Zaterdag 1 juni 2019: U9groen - Juve Mollem >> programma

U10

Zondag 6 januari 2019: U10groen - Indoortornooi KFC Malderen >> programma
Zaterdag 20 april 2019: U10groen - 35ste Herdenkingstornooi Rene Wittocx - KV Bonheiden >> programma 
Zondag 5 mei 2019: U10groen - SK Steenhuffel >> programma
Zondag 5 mei 2019: U10wit - FC Borght-Humbeek >> programma 
Zaterdag 11 mei 2019: U10groen - Cup van Hoegaarden - SC Out-Hoegaarden >> programma 
Zondag 12 mei 2019: U10wit - KSKL Ternat >> programma
Zaterdag 18 mei 2019: U10groen en wit - KFC Meise
Zaterdag 25 mei 2019: U10wit - KVC Terheide

U11

Maandag 22 april 2019: U11groen - Wijgmaal >> programma
Woensdag 1 mei 2019: U11groen - KFC Wambeek >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U11wit - FC Kapelle o/d Bos >> programma
Zaterdag 4 mei 2019: U11wit - FC Perk >> programma 
Zaterdag 11 mei 2019: U11wit - Sterrebeek >> programma 
Zaterdag 18 mei 2019: U11groen en wit - KFC Meise
Donderdag 30 mei 2019: U11groen - KVK Wemmel

U12

Maandag 22 april 2019: U12groen - FC Beigem >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U12wit - Meitornooien 2019 - HO Wolvertem Merchtem >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U12groen - SK Leeuw >> programma 
Zondag 5 mei 2019: U12wit - FC Borght-Humbeek >> programma 
Zaterdag 18 mei 2019: U12groen en wit - KFC Meise
Zaterdag 25 mei 2019: U12groen - Huldenberg >> programma

U13

Zaterdag 20 april 2019: U13wit - Paastornooi FC Sint-Jozef Londerzeel >> programma 
Woensdag 1 mei 2019: U13wit - Audi-Cup Bruynseels - FC Schepdaal >> programma 
Zaterdag 4 mei 2019: U13groen - Memorial Frans Van Dorslaer - KSC Grimbergen >> programma 
Zondag 5 mei 2019: U13wit - KFC Wambeek >> programma 
Zondag 12 mei 2019: U13groen - KSKL Ternat >> programma 
Zaterdag 18 mei 2019: U13groen en wit - KFC Meise
Zondag 2 juni 2019: U13groen - Juve Mollem >> programma

U15

Woensdag 26 december 2018: U15groen - 3de Indoortornooi KFC Meise
Zaterdag 4 mei 2019: U15groen - Eendracht Buggenhout >> programma 
Zondag 2 juni 2019: U15groen - Zennester Hombeek >> programma

U17

Geen

U21

Geen

alt