Kalender Under 10B Gewestelijk

AFDELING: U10 Gewestelijk - G10I (niv. 2-1) Brabant Voetbal Vlaanderen


Oud-Heverlee Leuven D Niv.2-1
K.F.C. MEISE B Niv.2-1
K.R.C. Boortmeerbeek Niv.2-1
F.C. Zemst Sportief B Niv.2-1
K.N.V.L.H. Keerbergen B Niv.2-1
K. Sporting F.C. Haren Niv.2-1
S.K. Laar Niv.2-1
S.K. Nossegem >> bijkomende ploeg op 02/09/2019

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


31/08/2019 - 10u00: S.K. Laar - K.F.C. MEISE B


07/09/2019 - 09u30: K.F.C. MEISE B - S.K. Nossegem


14/09/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Oud-Heverlee Leuven D


21/09/2019 - 12u00: K.N.V.L.H. Keerbergen B - K.F.C. MEISE B


28/09/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Zemst Sportief B


05/10/2019 - 11u15: K. Sporting F.C. Haren - K.F.C. MEISE B


12/10/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.R.C. Boortmeerbeek


19/10/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - S.K. Laar


26/10/2019 - 09u30: S.K. Nossegem - K.F.C. MEISE B


02/11/2019 - 15u00: Oud-Heverlee Leuven D - K.F.C. MEISE B


09/11/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.N.V.L.H. Keerbergen B


16/11/2019 - 14u00: F.C. Zemst Sportief B - K.F.C. MEISE B


23/11/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K. Sporting F.C. Haren


30/11/2019 - 10u45: K.R.C. Boortmeerbeek - K.F.C. MEISE B


VRIENDSCHAPPELIJK
07/12/2019 - 09u30: K.R.C. Boortmeerbeek - K.F.C. MEISE B


AFDELING: U10 Gewestelijk - G10Q (niv. 1) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.F.C. Wezenbeek-Oppem Niv.1
K.F.C. MEISE B Niv.1
K. Hoger Op Wolvertem Merchtem B Niv.1
K.F.C. Malderen Niv.1
Eendracht Mazenzele Opwijk B Niv.1
K.V.C. Terheide Niv.1
Toekomst Relegem Niv.1
F.C. Beigem B Niv.1

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


OP 6 JANUARI 2020 GEEFT U10 GEWESTELIJK NOODGEDWONGEN ALGEMEEN FORFAIT VOOR ALLE ONDERSTAANDE WEDSTRIJDEN


11/01/2020 - 11u00: K.F.C. Malderen - K.F.C. MEISE B


18/01/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K. Hoger Op Wolvertem Merchtem B


25/01/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.F.C. Wezenbeek-Oppem


01/02/2020 - 11u30: K.V.C. Terheide - K.F.C. MEISE B


08/02/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Beigem B


15/02/2020 - 09u30: Eendracht Mazenzele Opwijk B - K.F.C. MEISE B


29/02/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Toekomst Relegem


07/03/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.F.C. Malderen


14/03/2020 - 13u00: K. Hoger Op Wolvertem Merchtem B - K.F.C. MEISE B


21/03/2020 - 09u30: K.F.C. Wezenbeek-Oppem - K.F.C. MEISE B


28/03/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.V.C. Terheide


04/04/2020 - 11u30: F.C. Beigem B - K.F.C. MEISE B


18/04/2020 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Eendracht Mazenzele Opwijk B


25/04/2020 - 11u00: Toekomst Relegem - K.F.C. MEISE B


U10