Kalender Under 11B Gewestelijk

AFDELING: U11 Gewestelijk - G11S (niv. 1) Brabant Voetbal Vlaanderen


F.C. Borght-Humbeek X Niv.1 >> algemeen forfait op 04/09/2018 
K.S.C. Grimbergen C Niv.1 >> algemeen forfait op 01/10/2018 
K.F.C. MEISE B Niv.1
K.F.C. Malderen Niv.2/1
F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos Niv.1
Eendracht Mazenzele Opwijk C Niv.1
F.C. Beigem B Niv.1
Eendracht Hekelgem Niv.1
S.K. Vlezenbeek B >> bijkomende ploeg op 08/10/2018

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


01/09/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Beigem B


08/09/2018 - 14u00: Eendracht Hekelgem - K.F.C. MEISE B


15/09/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.S.C. Grimbergen C


22/09/2018 - 11u00: Eendracht Mazenzele Opwijk C - K.F.C. MEISE B


29/09/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.F.C. Malderen


06/10/2018 - 11u00: F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos - K.F.C. MEISE B


13/10/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Borght-Humbeek X   >> algemeen forfait bezoekers


VRIENDSCHAPPELIJK
13/10/2018 - 09u30: Eendr.Mazenzele Opwijk - K.F.C. MEISE B


20/10/2018 - 09u30: F.C. Beigem B - K.F.C. MEISE B


27/10/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Eendracht Hekelgem


03/11/2018 - 11u15: K.S.C. Grimbergen C - K.F.C. MEISE B   >> algemeen forfait thuisploeg


03/11/2018 - 11u00: S.K. Vlezenbeek B - K.F.C. MEISE B


10/11/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Eendracht Mazenzele Opwijk C


17/11/2018 - 10u30: K.F.C. Malderen - K.F.C. MEISE B


24/11/2018 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos


01/12/2018 - 12u15: F.C. Borght-Humbeek X - K.F.C. MEISE B   >> algemeen forfait thuisploeg


VRIENDSCHAPPELIJK
01/12/2018 - 10u30: Sp. Tisselt - K.F.C. MEISE B


AFDELING: U11 Gewestelijk - 2G11S (niv. 1) Brabant Voetbal Vlaanderen


E.R.C. Hoeilaart C Niv.1
K.S.C. Grimbergen B Niv.1
K.F.C. MEISE B Niv.1
K.V.C. Delta Londerzeel B Niv.1
K. Steenokkerzeel Vlug Op X Niv.1
F.C. Zemst Sportief B Niv.1
F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos Niv.1
F.C. Beigem B Niv.1

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


12/01/2019 - 13u00: F.C. Zemst Sportief B - K.F.C. MEISE B


19/01/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - E.R.C. Hoeilaart C


26/01/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.V.C. Delta Londerzeel B   >> algemene afgelasting


03/02/2019 - 09u30: K.S.C. Grimbergen B - K.F.C. MEISE B   >> afgelast


09/02/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - E.R.C. Hoeilaart C


16/02/2019 - 09u30: K. Steenokkerzeel Vlug Op X - K.F.C. MEISE B


23/02/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos


09/03/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Zemst Sportief B


16/03/2019 - 14u30: E.R.C. Hoeilaart C - K.F.C. MEISE B


23/03/2019 - 10u00: K.V.C. Delta Londerzeel B - K.F.C. MEISE B


30/03/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.S.C. Grimbergen B


06/04/2019 - 09u30: F.C. Beigem B - K.F.C. MEISE B


13/04/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K. Steenokkerzeel Vlug Op X


27/04/2019 - 11u00: F.C. Eendracht Kapelle o/d Bos - K.F.C. MEISE B


U11