Kalender Under 13B Gewestelijk

AFDELING: U13 Gewestelijk - G13G (niv. 2-1) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.S.C. Grimbergen C Niv.2-1
K.F.C. MEISE B Niv.2-1
Asse-Zellik 2002 B Niv.2
K.F.C. Wambeek Ternat C Niv.2
F.C. Herne A Niv.2
S.K. Oetingen V.C. Niv.2-1
Ritterklub V.S.V. Jette A Niv.2
S.A. Juve Mollem Vw. B Niv.2

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


31/08/2019 - 13u00: F.C. Herne A - K.F.C. MEISE B


07/09/2019 - 13u00: K.F.C. MEISE B - Asse-Zellik 2002 B


14/09/2019 - 13u00: K.F.C. MEISE B - Ritterklub V.S.V. Jette A


21/09/2019 - 11u15: S.K. Oetingen V.C. - K.F.C. MEISE B


28/09/2019 - 13u00: K.F.C. MEISE B - K.F.C. Wambeek Ternat C


06/10/2019 - 09u30: K.S.C. Grimbergen C - K.F.C. MEISE B


12/10/2019 - 13u00: K.F.C. MEISE B - S.A. Juve Mollem Vw. B


19/10/2019 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Herne A


26/10/2019 - 13u00: Asse-Zellik 2002 B - K.F.C. MEISE B


02/11/2019 - 10u30: Ritterklub V.S.V. Jette A - K.F.C. MEISE B


09/11/2019 - 13u00: K.F.C. MEISE B - S.K. Oetingen V.C.


16/11/2019 - 13u30: K.F.C. Wambeek Ternat C - K.F.C. MEISE B


23/11/2019 - 10u00: K.F.C. MEISE B - K.S.C. Grimbergen C


30/11/2019 - 09u30: S.A. Juve Mollem Vw. B - K.F.C. MEISE B


AFDELING: U13 Gewestelijk - G13K (niv. 2-1) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.C.V.V. Elewijt Niv.1
K.F.C. Wezenbeek-Oppem Niv.1
K.F.C. MEISE B Niv.2-1
K. Diegem Sport C Niv.1
F.C. Melsbroek Niv.1
Eendracht Mazenzele Opwijk B Niv.1
Vilvoorde City Niv.2-1
F.C. Kortenberg Meerbeek United B Niv.1

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


11/01/2020 - 14u00: K.C.V.V. Elewijt - K.F.C. MEISE B


18/01/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - Vilvoorde City


25/01/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - K. Diegem Sport C


01/02/2020 - 14u00: F.C. Kortenberg Meerbeek United B - K.F.C. MEISE B


08/02/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Melsbroek


15/02/2020 - 12u30: Eendracht Mazenzele Opwijk B - K.F.C. MEISE B


29/02/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - K.F.C. Wezenbeek-Oppem


07/03/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - K.C.V.V. Elewijt


15/03/2020 - 11u15: Vilvoorde City B - K.F.C. MEISE B


22/03/2020 - 09u30: K. Diegem Sport C - K.F.C. MEISE B


28/03/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - F.C. Kortenberg Meerbeek United B


04/04/2020 - 11u15: F.C. Melsbroek - K.F.C. MEISE B


18/04/2020 - 13u00: K.F.C. MEISE B - Eendracht Mazenzele Opwijk B


25/04/2020 - 11u00: K.F.C. Wezenbeek-Oppem - K.F.C. MEISE B


U13