Kalender Under 9B Provinciaal

AFDELING: U9 Provinciaal - P9H (niv. 2) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.V.K. Tienen B Niv.2
K.V.C. Haacht B Niv.2
K.F.C. MEISE B Niv.2
K.V.K. Wemmel B Niv.2
K. Diegem Sport B Niv.2
V.C. Bertem-Leefdaal B Niv.2
Sportief Rotselaar B Niv.2

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


AFDELING: U9 Provinciaal - P9H (niv. 2) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.V.C. Haacht B Niv.2
K.F.C. MEISE B Niv.2
Stormvogels Haasrode B Niv.2
K.S.K.L. Ternat B Niv.2/1
Asse-Zellik 2002 B Niv.2
V.C. Bertem-Leefdaal B Niv.2
Rwl Sport B Niv.2/1

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


01/09/2018 - 09u30: Asse-Zellik 2002 B - K.F.C. MEISE B


08/09/2018 - 09u30: K.F.C. MEISE B - K.S.K.L. Ternat B


15/09/2018 - 11u00: V.C. Bertem-Leefdaal B - K.F.C. MEISE B


22/09/2018 - 09u30: K.F.C. MEISE B - Stormvogels Haasrode B


29/09/2018 - 12u30: K.V.C. Haacht B - K.F.C. MEISE B


06/10/2018 - 09u30: K.F.C. MEISE B - Rwl Sport B


20/10/2018 - 09u30: K.F.C. MEISE B - Asse-Zellik 2002 B


27/10/2018 - 15u45: K.S.K.L. Ternat B - K.F.C. MEISE B


03/11/2018 - 09u30: K.F.C. MEISE B - V.C. Bertem-Leefdaal B


10/11/2018 - 11u00: Stormvogels Haasrode B - K.F.C. MEISE B


17/11/2018 - 09u30: K.F.C. MEISE B - K.V.C. Haacht B


24/11/2018 - 11u30: Rwl Sport B - K.F.C. MEISE B


AFDELING: U9 Provinciaal - 2P9F (niv. 2) Brabant Voetbal Vlaanderen


K.F.C. MEISE B Niv.2
K. Diegem Sport B Niv.3-2
K.S.K.L. Ternat B Niv.2
Asse-Zellik 2002 B Niv.2
V.C. Groot-Dilbeek B Niv.2
Eendracht Mazenzele Opwijk B Niv.3-2
V. Beersel Drogenbos B Niv.3-2
Bodegem Kapelle United B Niv.2

Niveau 1 = minder dan gemiddeld
Niveau 2-1 = voorkeur om in een mixreeks van beide niveaus te spelen - combi minder + gemiddeld
Niveau 2 = gemiddeld
Niveau 3-2 = voorkeur om in mixreeks van beide niveaus te spelen - combi beter + gemiddeld
Niveau 3 = beter dan gemiddeld


12/01/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - V.C. Groot-Dilbeek B


19/01/2019 - 15u45: K.S.K.L. Ternat B - K.F.C. MEISE B


27/01/2019 - 11u15: V. Beersel Drogenbos B - K.F.C. MEISE B   >> algemene afgelasting


02/02/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Bodegem Kapelle United B   >> afgelast


09/02/2019 - 09u30: Asse-Zellik 2002 B - K.F.C. MEISE B


VRIENDSCHAPPELIJK
10/02/2019 - 14u00: K.F.C. MEISE B - V.J. Baardegem B


16/02/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Eendracht Mazenzele Opwijk B


VRIENDSCHAPPELIJK
17/02/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - R.W.D.Molenbeek D


23/02/2019 - 09u30: K. Diegem Sport B - K.F.C. MEISE B


10/03/2019 - 09u30: V.C. Groot-Dilbeek B - K.F.C. MEISE B


16/03/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K.S.K.L. Ternat B


23/03/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - V. Beersel Drogenbos B


VRIENDSCHAPPELIJK
24/03/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - F.C. Kortenberg Meerbeek United B


30/03/2019 - 17u15: Bodegem Kapelle United B - K.F.C. MEISE B


06/04/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - Asse-Zellik 2002 B


13/04/2019 - 15u30: Eendracht Mazenzele Opwijk B - K.F.C. MEISE B


27/04/2019 - 11u15: K.F.C. MEISE B - K. Diegem Sport B


VRIENDSCHAPPELIJK
08/05/2019 - 18u30: K.F.C. MEISE B - F.C. Borght-Humbeek


U9