Fanion A









TRAININGEN

Dinsdag van 19u45 tot 21u15 op terrein 2 (synthetisch), kleedkamers 3 + 10.
Donderdag van 20u tot 21u30 op ½ terrein 2 - A+B (synthetisch), kleedkamer 3 + 10.


WEDSTRIJDEN

Thuiswedstrijden op terrein 1 zondagnamiddag om 15u (winter 14u30).
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

Wedstrijdduur 2 x 45 min. Wedstrijdbal nr 5.


TRAINERS

Hoofdtrainer:
Chris De Backer
0477 671 054 of 02 306 04 43
JLIB_HTML_CLOAKING  

Assistent:
Eric Ghysens
0486 835 288
JLIB_HTML_CLOAKING  

Doelmannen:
Vic Jacobs
0468 295 592
JLIB_HTML_CLOAKING


AFGEVAARDIGDEN

Emanuele Cappiello
0477 993 636
JLIB_HTML_CLOAKING

Johan Chrispeels
0471 878 579
JLIB_HTML_CLOAKING

Bjorn Van Zeebroeck
0475 371 346
JLIB_HTML_CLOAKING


KINE

Dirk Jansegers
0495 876 137
JLIB_HTML_CLOAKING


SPELERS

Rugnr   

Naam                                        

Geboortedatum      

Positie           

17

El Hassan Achaoui

09/01/1994

A

Thomas Behaeghe

14/11/1997


Nathan Bomans

15/07/2000


Joren Chrispeels

21/06/1999


Matthias Claes

20/01/1988

K

Cyriel De Breucker

28/09/1999

CM

Sam De Mooij

09/03/1998

CM

William De Schryver

24/08/1999

CV

7

Arnout De Weerdt

15/01/1999

RV

Timo Draelants

22/04/1998

CM

14

François Ganseman

02/08/1989

CV

Ivo Haentjens

21/03/1998

K

Thibe Heylen

05/04/2000


Alexander Islamaj

25/07/1999


Iliass Jadir

06/12/1993

CM

Dieu-Donné Nzembani Biaka

28/03/1994


Wietse Olbrechts

09/10/1998


Mathias Servranckx

30/10/1997

V

10

Maarten Tordoir

22/01/1985

LV

Eliot Tybebo

03/02/1992


15

Thomas Van den Boeynants

14/01/1992

A

3

Kristof Vanbelle

06/03/1986

CV

Inias Vandamme

25/07/2000

K

Robin Vandenbroucke

26/09/2000


6

Matthias Verhaegen

27/03/1985

CM

23

Enio Walravens

05/06/1996

A


VOORBEREIDINGSPROGRAMMA SEIZOEN 2018 - 2019 !!!

Maandag 23 juli 2018: eerste training om 19u15
Woensdag 25 juli 2018: training om 19u15
Vrijdag 27 juli 2018: training om 19u15
Maandag 30 juli 2018: training om 19u15
Woensdag 1 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A/B - Delta Londerzeel A, aftrap 19u15 terrein 2 
Donderdag 2 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A/B - St-Jozef Londerzeel A, aftrap 19u15 terrein 2 
Zondag 5 augustus 2018: bekerwedstrijd KFC Meise A - SC Out-Hoegaarden A, aftrap 16u terrein 2 
Maandag 6 augustus 2018: training om 19u15 => afgelast
Dinsdag 7 augustus 2018: training om 19u15
Donderdag 9 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A - KSC Grimbergen, aftrap 19u15 terrein 2 
Vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 augustus 2018: stage Valkenswaard
Zondag 12 augustus 2018: bekerwedstrijd Wolfsdonk Sp. - KFC Meise A, aftrap 16u
Dinsdag 14 augustus 2018: training om 19u15
Donderdag 16 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A - KFC Eppegem, aftrap 19u15 terrein 2
Zondag 19 augustus 2018: bekerwedstrijd KFC Meise A - FC Binkom, aftrap 16u, terrein 2 
Maandag 20 augustus 2018: training om 19u15
Dinsdag 21 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A - K. Hoger Op Wolvertem Merchtem, aftrap 19u30 terrein 2 
Donderdag 23 augustus 2018: training om 19u15
Zondag 26 augustus 2018: bekerwedstrijd SC Aarschot A - KFC Meise A, aftrap 16u
Dinsdag 28 augustus 2018: training om 19u45
Donderdag 30 augustus 2018: training om 20u
Zondag 2 september 2018: eerste competitiewedstrijd KFC Meise A - S.K. Oetingen S.V., aftrap 15u


Kalender Fanion A

Klassement Fanion A