Fanion A









TRAININGEN

Dinsdag van 20u tot 21u30 op terrein 2 (synthetisch), kleedkamers 3 + 10.
Donderdag van 20u tot 21u30 op terrein 2 (synthetisch), kleedkamer 3 + 10.


WEDSTRIJDEN

Thuiswedstrijden op terrein 1 zondagnamiddag om 15u (winter 14u30).
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref + lijnrechters 5

Wedstrijdduur 2 x 45 min. Wedstrijdbal nr 5.


TRAINERS

Hoofdtrainer:
Chris De Backer
0477 671 054 of 02 306 04 43
JLIB_HTML_CLOAKING  

Assistent:
Eric Ghysens
0486 835 288
JLIB_HTML_CLOAKING  

Doelmannen:
Vic Jacobs
0468 295 592
JLIB_HTML_CLOAKING


AFGEVAARDIGDEN

Emanuele Cappiello
0477 993 636
JLIB_HTML_CLOAKING

Johan Chrispeels
0471 878 579
JLIB_HTML_CLOAKING

Bjorn Van Zeebroeck
0475 371 346
JLIB_HTML_CLOAKING


KINE

Anouk Toye
0477 294 667
JLIB_HTML_CLOAKING


SPELERS

Rugnr

Naam

Geboortedatum

Positie

1           

Matthias Claes

20/01/1988              

K                   

2

Wietse Olbrechts

09/10/1998

3

Donatien Lamblotte

15/06/1998

4

Mathias Servranckx

30/10/1992

V

5

6

Matthias Verhaegen

27/03/1985

CM

7

Arnout De Weerdt

15/01/1999

RV

8

Yves Nkoloko

22/03/1983

M

9

Thomas Van den Boeynants        

14/01/1992

A

10

Maarten Tordoir

22/01/1985

LV

11

12

Joren Van keer

11/05/1996

13



14

François Ganseman

02/08/1989

CV

15

Joren Chrispeels

21/06/1999

16

Sam De Mooij

09/03/1998

CM

17

Larrocha Lopez

Sacha

A

18

Timo Draelants

22/04/1998

CM

19

20

Jente Van Rossem

29/03/1997

21

Ivo Haentjens

21/03/1998

K

22

Zakaria Boussar

19/12/1999

23

Enio Walravens

05/06/1996

A

27

Dieu-Donné Nzembani-Biaka

28/03/1994

A

Inias Vandamme

25/07/2000

K

Tibe Heylen

05/04/2000

Robin Vandenbroucke

26/09/2000

Vitor Baeyens

10/01/2001

Senne Timmermans

13/10/2000

Nathan Bomans

15/07/2000

Casper Waldock

08/06/2001

Mohamed Maghrioue

14/01/2000

Ismail Hamsek

14/02/2001

Yassine El Hamrani

22/05/1999

Mamadou Bah

05/12/2001




VOORBEREIDINGSPROGRAMMA SEIZOEN 2019 - 2020 !!!

Maandag 22 juli 2019: eerste training om 19u30
Woensdag 24 juli 2019: training om 19u30
Vrijdag 26 juli 2019: training om 19u30
Maandag 29 juli 2019: training om 19u30
Woensdag 31 juli 2019: oefenwedstrijd KFC Meise A - Sint-Jozef Londerzeel, aftrap 19u30 terrein 2
Vrijdag 2 augustus 2019: training om 19u30 
Zaterdag 3 augustus 2019: bekerwedstrijd KFC Meise A - HO Veltem A, aftrap 19u terrein 1 
Maandag 5 augustus 2019: training om 19u30
Dinsdag 6 augustus 2019: training om 19u30 + oefenwedstrijd KFC Meise A - T.Relegem, aftrap 20u terrein 2 
Donderdag 8 augustus 2019: oefenwedstrijd KFC Meise A - Rapid Leest, aftrap 19u30 terrein 1 
Vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 augustus 2019: stage
Zondag 11 augustus 2019: bekerwedstrijd KFC Herent A - KFC Meise A, aftrap 16u
Dinsdag 13 augustus 2019: training om 20u
Woensdag 14 augustus 2019: oefenwedstrijd KFC Meise A - K.Hoger Op Wolvertem Merchtem, aftrap 19u30 terrein 1
Vrijdag 16 augustus 2019: training om 19u30
Zaterdag 17 augustus 2019: bekerwedstrijd KFC Meise A - KFC Wambeek Ternat A, aftrap 19u, terrein 1 
Maandag 19 augustus 2019: training om 20u
Dinsdag 20 augustus 2019: training om 20u
Donderdag 22 augustus 2019: oefenwedstrijd KFC Meise A - K.O.V.C. Sterrebeek, aftrap 19u30 terrein 2 
Zondag 25 augustus 2019: bekerwedstrijd FC Herne A - KFC Meise A, aftrap 16u
Dinsdag 27 augustus 2019: training om 20u
Donderdag 29 augustus 2019: training om 20u
Zondag 1 september 2019: eerste competitiewedstrijd KSC Grimbergen - KFC Meise A, aftrap 15u


Kalender Fanion A

Klassement Fanion A