Fanion B

Na een schitterend seizoen 2016 - 2017 met trainer Lode Snoeckx met de titel als bekroning staat de nieuwe trainer Kristof Cloots voor de moeilijke opdracht om ook in derde provinciale mee te draaien. Doenbaar!










TRAININGEN

Maandag van 19u30 tot 21u15 op ½ terrein 2 - A+B (synthetisch). Kleedkamers 4 + 9. 
Donderdag van 19u30 tot 21u15 op ½ terrein 2 - C+D (synthetisch). Kleedkamer 4 + 9.


WEDSTRIJDEN

Thuiswedstrijden op terrein 2 (synthetisch) zaterdagavond om 20u.
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 5

Wedstrijdduur 2 x 45 min. Wedstrijdbal nr 5.


TRAINER

Hoofdtrainer:
Nico De Meyer
0470 873 816
JLIB_HTML_CLOAKING

Doelmannen:
Vic Jacobs
0468 295 592
JLIB_HTML_CLOAKING


AFGEVAARDIGDEN

Jean-Paul Ganseman
0479 132 984
JLIB_HTML_CLOAKING


KINE

Christophe Brams
0474 527 285
02 304 63 11


SPELERS

Rugnr          

Familienaam          

Voornaam          

Geboortedatum           

Behaeghe

Thomas

14/04/1997


Braet

Vincent

27/04/1998

De Breucker

Cyriel

28/09/1999

De Hertogh

Senne

1996071022/08/1995


De Proft

Sam

25/12/2000


De Schryver

William

24/08/1999


De Vinck

Nils

08/02/1993


De Zutter

Pieter

09/03/1992


Draelants

Timo

22/04/1998

Fellemans

Paris

08/02/1997


Ganseman

Alexandre

27/05/1999

Haentjens

Ivo

21/03/1998


Hillewaert

Nathan

14/02/2000


Islamaj

Maxime

19/06/2000

Lathouwers

Jeffry

10/07/1997

Lathouwers

Lewi

31/07/1995

Lheureux

Alexandre

31/08/1997 


Luabeya Wa Mabika   

Israel

27/02/1995


Mudikongo

Mimbolo

04/01/1992


Nachtergaele

Noah

17/08/1998

Narmon

Laurens

01/06/1996 


Saudelli

Luca

30/11/1997


Van Hoof

Sébastien

05/09/1992


Vandamme

Inias

25/07/2000

Vandervelde

Xavier

08/11/1996


Verheyden

Michiel

23/02/1998

Waterschoot

Nils

30/09/1996


VOORBEREIDINGSPROGRAMMA SEIZOEN 2018 - 2019 !!!

Maandag 23 juli 2018: eerste training om 19u15
Woensdag 25 juli 2018: training om 19u15
Vrijdag 27 juli 2018: training om 19u15
Maandag 30 juli 2018: training om 19u15
Woensdag 1 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise B - Delta Londerzeel B, aftrap 19u15 terrein 2
Donderdag 2 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise B - St-Jozef Londerzeel B, aftrap 19u15 terrein 2
Zondag 5 augustus 2018: oefenwedstrijd beker V.K. Liedekerke B - KFC Meise B, aftrap 15u
Maandag 6 augustus 2018: training om 19u15
Dinsdag 7 augustus 2018: training om 19u15
Donderdag 9 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A - Boka United B, aftrap 19u30 terrein 2
Zaterdag 11 augustus 2018: beker K.H.O. Huizingen B - KFC Meise B, aftrap 19u
Dinsdag 14 augustus 2018: training om 19u30
Donderdag 16 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise A - FC Ramsdonk, aftrap 19u30 terrein 2
Zondag 19 augustus 2018: oefenwedstrijd KFC Meise B - K.V.C. Itna Itterbeek V.C., aftrap 15u terrein 2 
Maandag 20 augustus 2018: training om 19u30
Dinsdag 21 augustus 2018: training om 19u30
Donderdag 23 augustus 2018: wedstrijd of training?
Zondag 26 augustus 2018: beker KFC Rhodienne-De Hoek - KFC Meise B, aftrap 16u
Dinsdag 28 augustus 2018: training om 19u30
Donderdag 30 augustus 2018: training om 20u
Zaterdag 1 of zondag 2 september 2018: eerste competitiewedstrijd


Wedstrijdkalender Fanion B

Klassement Fanion B