Volgende week

alt


VRIJDAG 24 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – ERC Hoeilaart, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
FC Strombeek 1932 A - KFC MEISE A, aftrap 20u
Adres: Cmp: Piereman, Ringlaan 21 te 1853 Strombeek-Bever


ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – SAJ Mollem Vw A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – SAJ Mollem Vw B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – SC Out-Hoegaarden A aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – OHR Huldenberg A   >> UITGESTELD
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 2

UNDER 21A provinciaal
KFC MEISE A – KAC Betekom, aftrap 16u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

ZATERDAGRESERVEN C
KFC MEISE C – Sporting Eizeringen, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

FANION B
KFC MEISE B – FC Zemst Sport, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 6 gewestelijk
VC Den Boskant Peizegem - KFC MEISE, aftrap 10u
Adres: Sportcentrum De Block, Processiebaan 7a te 1785 Merchtem

UNDER 9C gewestelijk
KFC Malderen B - KFC MEISE C, aftrap 11u
Adres: Steenhuffelstraat 12 te 1840 Malderen

UNDER 7 gewestelijk
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE, aftrap 11u15
Adres: Cmp: Waalborre, Bergestraat 8a te 1730 Asse

UNDER 10 provinciaal
FC Beigem A - KFC MEISE, aftrap 11u30 (synth)
Adres: Cmp: Rotsartlaan, Parklaan 1 te 1852 Beigem

UNDER 9A provinciaal
BoKa United A - KFC MEISE A, aftrap 11u45 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 9B provinciaal
BoKa United B - KFC MEISE B, aftrap 11u45 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

UNDER 11 provinciaal
KHO Huizingen - KFC MEISE, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Cmp: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15B gewestelijk
FC Ramsdonk A - KFC MEISE B, aftrap 13u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 12 provinciaal
Asse-Zellik 2002 - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: Cmp: Waalborre, Bergestraat 8a te 1730 Asse

VETERANEN
FC Borght-Humbeek B - KFC MEISE D, aftrap 16u (synth)
Adres: Nachtegaallaan te 1851 Humbeek

UNDER 21B gewestelijk
VC Bertem-Leefdaal C - KFC MEISE B, aftrap 16u30 (synth)
Adres: Cmp: St.Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal


ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
UNDER 13B gewestelijk
KFC MEISE B – HO Wolvertem Merchtem C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
KFC MEISE A – Leeuw Brucom A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15C gewestelijk
KVK Wemmel C - KFC MEISE C, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – K. Steenokkerzeel VO A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – KHO Wolvertem Merchtem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – KHO Wolvertem Merchtem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – KHO Huizingen A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – Eendracht Mazenzele Opwijk A, aftrap 9u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – KSK Londerzeel A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – Eendracht Mazenzele Opwijk A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9C gewestelijk
KFC MEISE C – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 12 provinciaal
KFC MEISE – FC Perk, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 15C gewestelijk
KFC MEISE C – Eendracht Mazenzele Opwijk C, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 21B gewestelijk
KFC MEISE B – Daring C Wezembeek-Oppem, aftrap 16u30 terrein 1 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

VETERANEN
KFC MEISE D – K.Steenokkerzeel VO B, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – FC Ramsdonk, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1


ZONDAG 3 OKTOBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – KCS Machelen, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !

Of hier via de vernieuwde website van de KBVB!