Voorbije week

alt


EINDELIJK OPNIEUW WEDSTRIJDEN


DINSDAG 27 JULI 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
SA Juve Mollem Vw - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem


DONDERDAG 29 JULI 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KHO Wolvertem Merchtem - KFC MEISE A, aftrap 19u30
Adres: F.Lathouwersstadion, Veilinglaan 66 te 1861 Wolvertem


DINSDAG 3 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – FC Ramsdonk, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


DONDERDAG 5 AUGUSTUS 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
K Londerzeel SK B - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Eeckelaers Stadion, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


ZONDAG 8 AUGUSTUS 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Bekerwedstrijd - Group B Cup (Beker van Brabant)
KV Tervuren-Duisburg - KFC MEISE A, aftrap 16u (synth)
Adres: Schonenboomstraat te 3080 Duisburg


DINSDAG 10 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A – FCV Dender EH, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
HO Bierbeek B - KFC MEISE B, aftrap 20u15 (synth)
Adres: Wijnenberg 1 te 3360 Bierbeek


ZATERDAG 14 AUGUSTUS 2021
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15B gewestelijk
SK Steenhuffel - KFC MEISE B, aftrap 14u
Adres: Diepensteyn, Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel


ZONDAG 15 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21A provinciaal
KFC MEISE A – Eendracht Mazenzele Opwijk, aftrap 13u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

FANION A
Bekerwedstrijd - Group B Cup (Beker van Brabant)
KFC MEISE A - VC Bertem-Leefdaal A, aftrap 16u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


DINSDAG 17 AUGUSTUS 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
FC Perk A – KFC MEISE A, aftrap 20u terrein 1
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk

FANION B
Oefenwedstrijd
FC Perk B - KFC MEISE B, aftrap 20u terrein 3
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk


VRIJDAG 20 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21A provinciaal
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A - FC Beigem, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 21 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A - KCS Machelen, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3

UNDER 8 provinciaal
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A - KCS Machelen, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4

UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Bekerwedstrijd - Group B Cup (Beker van Brabant)
Bodegem Kapelle United A - KFC MEISE A, aftrap 19u30 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle

TORNOOIEN
UNDER U6, U7, U9, U11, U12, U13, U15 en U17
Driehoekstornooi KFC Meise 2021
Deelnemende ploegen: FC Beigem, KCS Machelen, Ritterklub Jette en KFC Meise
Aftrap vanaf 9u30 tot 20u10


ZONDAG 22 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B - SK Steenhuffel B, aftrap 16u terrein 2
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1


WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A - VA Nieuwenrode, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 13A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
Sint-Jozef Londerzeel - KFC MEISE A, aftrap 18u
Adres: Stuikberg, Stuikbergstraat 49 te 1840 Londerzeel


DONDERDAG 26 AUGUSTUS 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
Oefenwedstrijd
Ritterklub V.S.V. Jette A - KFC MEISE A, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette

FANION B
Oefenwedstrijd
Bodegem Kapelle United B - KFC MEISE B, aftrap 19u45 (synth)
Adres: Lumbeekstraat 75 te 1700 Sint-Ulriks-Kapelle


VRIJDAG 27 AUGUSTUS 2021
TORNOOIEN
UNDER 21A provinciaal
40ste Jeugdtornooi KHO Huizingen
Aftrap vanaf 18u tot 21u20
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen


ZATERDAG 28 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21B gewestelijk
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B – KHO Wolvertem Merchtem, aftrap 16u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 6

UNDER 21A provinciaal
Vriendschappelijke wedstrijd
KFC MEISE A – KV Zuun, aftrap 19u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 7

TORNOOIEN
UNDER 15B gewestelijk
31ste Herdenkingstornooi J. Bruggheman - FC Ramsdonk
Aftrap vanaf 9u30 tot 13u30
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 11 provinciaal
Rangers Opdorp
Aftrap vanaf 10u tot 18u
Adres: Frans Moyens Stadion II, Damstraat te 9255 Opdorp

UNDER 8A provinciaal
K. Steenokkerzeel Vlug-Op
Aftrap vanaf 9u30 tot 11u30
Adres: Den Dam, Damslaan te 1820 Steenokkerzeel

UNDER 8B provinciaal
31ste Herdenkingstornooi J. Bruggheman - FC Ramsdonk
Aftrap vanaf 10u tot 13u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 7
31ste Herdenkingstornooi J. Bruggheman - FC Ramsdonk
Aftrap vanaf 14u tot 17u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk


ZONDAG 29 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
FANION A
Bekerwedstrijd - Group B Cup (Beker van Brabant)
KFC MEISE A - VK Liedekerke, aftrap 16u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 5 + 8, ref 1

FANION B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE B - KHO Wolvertem Merchtem, aftrap 18u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 4 + 9, bezoekers 6 + 7, ref 2

TORNOOIEN
UNDER 15A provinciaal
40ste Jeugdtornooi KHO Huizingen
Aftrap vanaf 9u30 tot 12u50
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 13A provinciaal
14de Jeugdtornooi VC Bertem-Leefdaal
Aftrap vanaf 14u30 tot 17u20
Adres: St. Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 12 provinciaal
14de Jeugdtornooi VC Bertem-Leefdaal
Aftrap vanaf 11u tot 13u50
Adres: St. Veronica, Dorpstraat 257 te 3061 Leefdaal

UNDER 6
31ste Herdenkingstornooi J. Bruggheman - FC Ramsdonk
Aftrap vanaf 14u tot 17u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk


DINSDAG 31 AUGUSTUS 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21A provinciaal
Start competitie
KFC MEISE A - KFC Lennik A, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 8, ref 2


WOENSDAG 1 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
RESERVEN A + B
Oefenwedstrijd
KFC MEISE A - KFC MEISE B, aftrap 20u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise A 6, Meise B 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21B gewestelijk
Oefenwedstrijd
KFC Eppegem (U19) - KFC MEISE B, aftrap 20u (synth)
Adres: Den Dries, Waterleestweg 2 te 1980 Eppegem


VRIJDAG 3 SEPTEMBER 2021
UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
Ritterklub VSV Jette B - KFC MEISE D, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Heymbosch, J.J. Crocqlaan 1 te 1090 Jette


ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
KFC MEISE A – BoKa United A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 8B provinciaal
KFC MEISE B – Boka United B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 10, bezoekers ½ 6

UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – Eendr.Mazenzele Opwijk A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – Eendr.Mazenzele Opwijk B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 13A provinciaal
KFC MEISE A – VK Liedekerke, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 15A provinciaal
KFC MEISE A – KAC Betekom A, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – Sp.Rotselaar A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 21A provinciaal
KFC MEISE A – FC Beigem, aftrap 16u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 1

FANION B
KFC MEISE B – FC Kapelle o/d Bos, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15C gewestelijk
SK Steenhuffel B - KFC MEISE C, aftrap 9u30
Adres: Brouwerijstraat te 1840 Steenhuffel

UNDER 9C gewestelijk
SK Laar B - KFC MEISE C, aftrap 10u
Adres: Kerremansheide 99 te 1980 Zemst

UNDER 12 provinciaal
KHO Huizingen A - KFC MEISE, aftrap 11u (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 10 provinciaal
FC Perk - KFC MEISE, aftrap 11u30
Adres: De Ribaucourt, Kerkdreef te 1820 Perk

UNDER 11 provinciaal
VK Liedekerke A - KFC MEISE, aftrap 13u (synth)
Adres: Heuvelkouter, Sportlaan 2 te 1770 Liedekerke

UNDER 6 gewestelijk
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE, aftrap 14u
Adres: Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk


ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 17B gewestelijk
KFC MEISE B – BoKa United C, aftrap 11u15 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 4, ref 1

FANION A
KFC MEISE A – FC Herne A, aftrap 15u terrein 1
Kleedkamers: Meise 3 + 10, bezoekers 6 + 7, refs 5

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 15A provinciaal
KSK Londerzeel B - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Eeckelaers Stadion, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel

UNDER 7 gewestelijk
KSK Londerzeel A - KFC MEISE, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Eeckelaers Stadion, Brusselsestraat 149 te 1840 Londerzeel


DINSDAG 7 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21A provinciaal
Postformatie
KFC MEISE A – KHO Huizingen, aftrap 20u terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 8, ref 2


VRIJDAG 10 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN B
KFC MEISE B – Daring C Wezembeek-Oppem A, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
VETERANEN
KVK Wemmel - KFC MEISE D, aftrap 20u30 (synth)
Adres: Van Langenhovestadion, Steenweg op Brussel 111 te 1780 Wemmel


ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 10 provinciaal
KFC MEISE – BoKa United A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek C, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7

UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – FC Borght-Humbeek A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5

UNDER 9C gewestelijk
KFC MEISE – KNV Keerbergen A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – KV Woluwe-Zaventem, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 15C gewestelijk
KFC MEISE C – Zemst Sport B, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 3, bezoekers 7, ref 2

UNDER 21B gewestelijk
KFC MEISE B – FC Schepdaal, aftrap 16u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

ZATERDAGRESERVEN C
KFC MEISE C – KFC Wambeek Ternat A, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal
SK Pepingen-Halle A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: E. Ysayestraat z/n te 1500 Halle

UNDER 9A provinciaal
SK Pepingen-Halle B - KFC MEISE B, aftrap 9u30 (synth)
Adres: E. Ysayestraat z/n te 1500 Halle

UNDER 17A provinciaal
KVC Kessel-Lo 2000 A - KFC MEISE A, aftrap 9u30 (synth)
Adres: Stadionlaan 8 te 3010 Kessel-Lo

UNDER 13B gewestelijk
Eendr.Mazenzele Opwijk C - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

UNDER 8A provinciaal
KHO.Huizingen A - KFC MEISE A, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 8B provinciaal
KHO.Huizingen B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Sportstadion O.Van Roy, Sollenbeemd te 1654 Huizingen

UNDER 15A provinciaal
Sp.Rotselaar A - KFC MEISE A, aftrap 13u (synth)
Adres: Ter Heide, Torenstraat 115 te 3110 Rotselaar

UNDER 13A provinciaal
Eendr.Mazenzele Opwijk A - KFC MEISE A, aftrap 14u (synth)
Adres: Tessekouter, Klaarstraat 139 te 1745 Opwijk

ZATERDAGRESERVEN A
FC Kapelle o/d Bos A - KFC MEISE A, aftrap 15u
Adres: Karel Symons, Haaksdonkweg 30 te 1880 Kapelle-Op-Den-Bos

UNDER 21A provinciaal
Leeuwkens Teralfene A - KFC MEISE A, aftrap 17u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 17B gewestelijk
KV Zuun - KFC MEISE B, aftrap 17u (synth)
Adres: G. Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat te 1600 St-Pieters-Leeuw

FANION B
KFC Malderen A - KFC MEISE B, aftrap 19u30
Adres: Steenhuffelstraat 12 te 1840 Malderen


ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION A
KCS Machelen A - KFC MEISE A, aftrap 15u (synth)
Adres: Bosveld, Heirbaan 9 te 1830 Machelen


VRIJDAG 17 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
ZATERDAGRESERVEN A
KFC MEISE A – Sp.Erps-Kwerps B, aftrap 20u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 3, ref 1


ZATERDAG 18 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 9A provinciaal
KFC MEISE A – KFC Eppegem A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 9B provinciaal
KFC MEISE B – KFC Eppegem B, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 11 provinciaal
KFC MEISE – SAJ Mollem Vw A, aftrap 9u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15B gewestelijk
KFC MEISE B – Boortmeerbeek-Hever-Schiplaken United A, aftrap 9u30 terrein 3
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UNDER 6 gewestelijk
KFC MEISE – SAJ Mollem Vw A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 7 gewestelijk
KFC MEISE – HO Wolvertem Merchtem A, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 9, bezoekers ½ 5

UNDER 9C gewestelijk
KFC MEISE C – KFC Haren, aftrap 11u terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise ½ 3, bezoekers ½ 7

UNDER 12 provinciaal
KFC MEISE – OHR Huldenberg A, aftrap 11u terrein 3
Kleedkamers: Meise ½ 8, bezoekers ½ 4

UNDER 15C gewestelijk
KFC MEISE C – FC Beigem B, aftrap 12u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 2

UNDER 17A provinciaal
KFC MEISE A – KAC Betekom A, aftrap 14u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 5, ref 1

UNDER 21B gewestelijk
KFC MEISE B – Daring C Wezembeek-Oppem, aftrap 16u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 8, bezoekers 4, ref 2

VETERANEN
KFC MEISE D – KSK Londerzeel B, aftrap 18u30 terrein 2 (synth)
Kleedkamers: Meise 10, bezoekers 6, ref 1

UITWEDSTRIJDEN
UNDER 8A provinciaal
Leeuwkens Teralfene A - KFC MEISE A, aftrap 11u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 8A provinciaal
Leeuwkens Teralfene B - KFC MEISE B, aftrap 11u (synth)
Adres: Denderweg 1 te 1790 Teralfene

UNDER 13B gewestelijk
SAJ Mollem Vw B - KFC MEISE B, aftrap 11u45 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 10 provinciaal
SAJ Mollem Vw A - KFC MEISE, aftrap 11u45 (synth)
Adres: De Kareel, Kouter te 1730 Mollem

UNDER 17B gewestelijk
Asse-Zellik 2002 B - KFC MEISE B, aftrap 12u30 (synth)
Adres: Waalborre, Bergestraat 8a te 1730 Asse

ZATERDAGRESERVEN B
Sp.Erps-Kwerps A - KFC MEISE B, aftrap 14u30
Adres: Kasteelstraat te 3071 Erps-Kwerps

ZATERDAGRESERVEN C
FC Ramsdonk A - KFC MEISE C, aftrap 15u
Adres: Berkenstraat te 1880 Ramsdonk

UNDER 21A provinciaal
SC Out-Hoegaarden A - KFC MEISE A, aftrap 19u (synth)
Adres: Cmp: De Struysvogel, Tiensestraat 43 te 3320 Hoegaarden

FANION A
K.Eur.90 Kraainem A - KFC MEISE A, aftrap 20u (synth)
Adres: Bosstraat 85 te 1950 Kraainem


ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
UITWEDSTRIJDEN
FANION B
Infinity FC.Vilvoorde - KFC MEISE B, aftrap 15u
Adres: Cmp: Sportstadion 3 Fonteinen, Brusselsesteenweg 73 te 1800 Vilvoorde


MAANDAG 20 SEPTEMBER 2021
UITWEDSTRIJDEN
UNDER 21B - gewestelijk
Jartazi Cup
FC VDP - KFC MEISE B, aftrap 19u30 (synth)
Adres: V.D.P. Sport, Meylweg 52 - 2550 Kontich


DINSDAG 21 SEPTEMBER 2021
THUISWEDSTRIJDEN
UNDER 21A provinciaal
Postformatie
KFC MEISE A – SK Vlezenbeek, aftrap 20u terrein 3
Kleedkamers: Meise 9, bezoekers 8, ref 2

Een overzicht van alle tornooien waarvoor ingeschreven met de nodige informatie vind je via deze link op onze eigen website.

Bekijk hier de laatste update van de speelkalender !