Archief

Tornooien 2014 - 2015

Ook op het einde van dit seizoen nemen onze jeugdploegen deel aan diverse tornooien. Update 19/05/2015!
Volgende tornooien liggen reeds vast:

U6

Zaterdag 04/04/2015: U6wit - Albert Deraetcup - KSKHeist >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U6groen - Puurs >> programma
Zaterdag 02/05/2015: U6groen - Vilvoorde
Zaterdag 02/05/2015: U6wit - RC Lebbeke >> programma
Zondag 03/05/2015: U6wit - KFC Eppegem >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U6groen - KFC Meise  >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U6wit - KFC Meise >> programma
Zaterdag 16/05/2015: U6groen - FC Borght >> programma

U7

Zaterdag 04/04/2015: U7wit - 8ste Jeugdtornooi Fernand Vunckx - T.Relegem >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U7groen - K Wolvertem SC >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U7wit - FC Merchtem 2000 >> programma
Zondag 03/05/2015: U7groen - KSK Londerzeel >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U7groen - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U7wit - KFC Meise >> programma
Donderdag 14/05/2015: U7wit - Steenokkerzeel >> programma
Zaterdag 16/05/2015: U7groen - FC Borght >> programma

U8

Zaterdag 04/04/2015: U8zwart - Kester-Gooik
Maandag 06/04/2015: U8wit - Kortenberg >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U8wit - Brucom >> programma
Zaterdag 02/05/2015: U8groen - KSC Grimbergen >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U8groen - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U8wit - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U8zwart - KFC Meise >> programma
Zondag 10/05/2015: U8zwart - SK Steenhuffel >> voorronde >> finales
Donderdag 14/05/2015: U8zwart - KVK Wemmel >> programma
Zaterdag 16/05/2015: U8groen - Kwalificatietornooi FCV Dender OH 2015 >> programma
Zondag 17/05/2015: U8wit - Eendr.Peizegem >> programma
Zaterdag 23/05/2015: U8groen - BOKA United >> programma

U9

Zaterdag 04/04/2015: U9groen - 8ste Jeugdtornooi Fernand Vunckx - T.Relegem >> programma
Maandag 06/04/2015: U9wit - Van De Velde Juniorcup - Mazenzele-Opwijk >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U9groen - Jeugdtornooi Rik Dewandeleer - KCS Machelen >> programma
Zaterdag 02/05/2015: U9wit - Ritterklub Jette >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U9groen - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U9wit - KFC Meise >> programma
Donderdag 14/05/2015: U9wit - KVK Wemmel >> programma
Zaterdag 16/05/2015: U9groen - Kwalificatietornooi FCV Dender OH 2015 >> programma update

U10

Zondag 05/04/2015: U10wit - Kortenberg >> programma
Maandag 06/04/2015: U10groen - Beigem
Zaterdag 09/05/2015: U10groen - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U10wit - KFC Meise >> programma
Zondag 10/05/2015: U10wit - Terheide
Zaterdag 16/05/2015: U10wit - E.Buggenhout >> programma 
Zondag 17/05/2015: U10groen - Kwalificatietornooi FCV Dender OH 2015 >> programma update
Zondag 24/05/2015: U10groen - BOKA United >> programma

U11

Vrijdag 01/05/2015: U11groen - Wolvertem >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U11wit - Oud-Heverlee Leuven  >> programma
Zondag 03/05/2015: U11groen - Grimbergen >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U11groen - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U11wit - KFC Meise >> programma
Zondag 10/05/2015: U11wit - KFC Strombeek >> programma
Zondag 17/05/2015: U11groen - Kwalificatietornooi FCV Dender OH 2015 >> programma update
Zondag 17/05/2015: U11wit - SC Vilvoorde >> programma

U12

Zaterdag 04/04/2015: Artislach Cup U12 - TK Meldert >> programma
Vrijdag 01/05/2015: Wambeek >> programma
Zaterdag 09/05/2015: KFC Meise >> programma
Zaterdag 16/05/2015: Players of Tomorrow - Asse-Zellik >> programma

U13

Vrijdag 03/04/2015: U13groen - Sint-Jozef Londerzeel >> programma
Maandag 06/04/2015: U13wit - Eizeringen >> programma
Vrijdag 01/05/2015: U13wit - Schepdaal
Zaterdag 09/05/2015: U13groen - KFC Meise >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U13wit - KFC Meise >> programma
Zondag 10/05/2015: U13groen - Kampelaar  >> programma
Zondag 10/05/2015: U13wit - Jeugdcup Willy Emmerechts - Peutie >> programma
Zaterdag 16/05/2015: U13groen - Players of Tomorrow - Asse-Zellik >> programma

U15

Vrijdag 03/04/2015: U15A - FC Beigem
Zaterdag 02/05/2015: U15A - KFC Perk >> programma
Zaterdag 09/05/2015: U15A - SK Steenhuffel >> voorronde >> finales
Zondag 10/05/2015: U15B - SK Kampelaar >> programma
Maandag 25/05/2015: U15A - BOKA United >> programma

U17

Zaterdag 02/05/2015: U17B - Hasselt
Vrijdag 08/05/2015: U17B - SK Steenhuffel
Zaterdag 16/05/2015: U17B+C - Eendr.Peizegem >> programma
Zondag 17/05/2015: U17B - BX Brussels >> programma

U21

Wisselbekertornooi TOP SPORT Lebbeke voor Beloften
Voorronde:
Dinsdag 31/03/2015: KSC Grimbergen - KFC Meise   2 - 2 (pen 1 - 2) 
Woensdag 08/04/2015: KFC Meise - Eendr.Mazenzele Opwijk   2 - 0 (pen 1 - 0) 
Dinsdag 14/04/2015: TK Meldert - KFC Meise   2 - 1 (pen 2 - 2)
Dinsdag 22/04/2015: KFC Meise - VJ Baardegem   6 - 1 (pen 3 - 2)
KFC Meise eindigt 4de in hun reeks; niet voldoende dus voor de 1/4 finales!